Redakcja miesięcznika "Systemy Instalacyjne" zaprasza do udziału w konkursie "System Instalacyjny 2006". Na zwycięzców i uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.



W konkursie bierze udział 56 produktów pogrupowanych w 10 kategoriach: - kanalizacja - klimatyzacja - oprogramowanie - pompy - rury - technika gazowa - technika grzewcza - technika sanitarna - urządzenia regulacyjne i kontrolno-pomiarowe - wentylacja. W interesującej nas kategorii "technika grzewcza" znalazło się aż 25 produktów:
Afriso-Euro-Dynamika Zestaw ogrzewania podłogowego S >>opis


Bart Import Nagrzewnice mobilne Steel mobile >>opis


Caradon Rymax Polska Grzejniki Stelrad Reno Compact >>opis


Fiesta Nagrzewnica gazowa kondensacyjna typ HR >>opis


Flowair Nagrzewnica Leo Plastic >>opis


Galmet Wymienniki w wersji profi >>opis


HEF Kocioł c. o. Eko-Plus >>opis


Hidria Polska Grzejnik konwekcyjny RK >>opis


Klimosz Kocioł Ling Duo >>opis


Kospel Elektryczny kocioł c.o. Ekco >>opis


MCI Ekologiczne kotły R-Eco Automat >>opis


Meibes Zawory czerpalne >>opis


Paradigma Zbiornik Optima Power Isoplus >>opis


Rotex Polska Kocioł gazowy GSU >>opis


Saymon Palnik Saymon-Kroll KG >>opis


Stiebel Eltron Polska Pompa Ciepła WPC i WPC…Cool >>opis


Systema Polska Promienniki SCR >>opis


Tece Wodne ogrzewanie TECEflex >>opis


Teklim Kurtyna powietrzna Biddie CA >>opis


Terma Technologie Grzejnik dekoracyjny Dexter Pro >>opis


Ulrich Złoty zestaw >>opis


Viessmann Vitodens 300 i Vitosol 100 >>opis


Wasser Mann II Pompa ciepła Natea >>opis


Zehnder Polska Zawór Zehnder Vario >>opis


Zębiec Kocioł KWKP 25 >>opis
Pełna lista zgłoszonych do konkursu produktów znajduje się na stronie www.systemy.instalacyjne.pl Spośród 56 produktów głosami Czytelników SI wybrany zostanie jeden produkt, który odtąd będzie mógł używać symbolu i tytułu "SYSTEM INSTALACYJNY 2006 roku". Laureat otrzyma także dyplom oraz statuetkę. Nagrodzeni zostaną także głosujący. Drogą losowania można wygrać skuter ufundowany przez firmę Termo-Tech, aparat cyfrowy i biurowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka + fax + kopiarka) sponsorowane przez Redakcję "Systemów Instalacyjnych". Szansę na zdobycie ww atrakcyjnych nagród mają Ci, którzy wezmą udział w głosowaniu. Aby to uczynić wystarczy wypełnić specjalną kartę do głosowania dołączoną do bieżącego (11/2006) lub przyszłego, grudniowego wydania "SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH" i wysłać ją do Redakcji miesięcznika. Naklejanie znaczka na karcie do głosowania nie jest konieczne, ponieważ koszt przesyłki pokrywa Wydawnictwo. W celu oddania ważnego głosu należy: • wybrać spośród zgłoszonych produktów w każdej kategorii jeden, który - zdaniem głosującego - zasługuje na tytuł "SYSTEMU INSTALACYJNEGO 2006 ROKU", • na karcie w odpowiednim miejscu wpisać jego unikalny kod, który znajduje się przy opisie każdego produktu - nad zdjęciem, • z drugiej strony karty - czytelnie podać swoje dane wraz z adresem (i ewentualnie telefonem kontaktowym), • podpisać się, • wrzucić kartę do skrzynki pocztowej. Nie jest konieczne oddanie głosu w każdej z 10 kategorii. Jednakże w każdej kategorii można głosować tylko na jeden produkt. Ponadto jedna osoba może uczestniczyć w konkursie tylko raz. Oznacza to, że w przypadku oddania przez jedną osobę większej liczby głosów pozostałe będą nieważne. Lista zwycięzców konkursu oraz nagrodzonych w wyniku losowania opublikowana zostanie w jednym z pierwszych wydań "SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH" w roku 2007.