Razem z firmą GREKA - organizatorem konkursu - zapraszamy do udziału w konkursie dla firm instalacyjnych, w którym do zdobycia są cenne nagrody! Konkurs "Kto w GREKA kupuje nagrody zyskuje!" trwa do 29 lutego 2008 roku.


Razem z organizatorem konkursu, firmą GREKA, zapraszamy do udziału w konkursie Kto w GREKA kupuje nagrody zyskuje! dla firm instalacyjnych, w którym do zdobycia są cenne nagrody!
Główną zasadą konkursu jest sumowanie przez GreKa zakupu produktów, których producentem lub generalnym importerem jest firma Venture Industries Sp. z o.o.
Konkurs trwa od 5 listopada 2007 roku do 29 lutego 2008 roku.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:
- za zajęcie I-ego miejsca - Notebook ASUS F5VL T2330 15.4" 1GB 120GB ATI2300 VHB
- za zajęcie II-ego miejsca – Nawigacja Samochodowa GPS Navigon 7110 Europe
- za zajęcie III-ego miejsca - Odtwarzacz MP3 Creative ZEN Vision W 30GB ML Black.
Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 3 marca 2008 roku.
Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesyłanie zgłoszeń faxem na numer (052) 376 29 29 lub na email: konkurs@greka.com.pl

REGULAMIN
ZGŁOSZENIE
NAGRODY

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie firmy instalacyjne, które w czasie trwania konkursu, tj. od 05.11.2007 r. do 29.02.2008 r. prześlą formularz zgłoszenia do konkursu oraz dokonają zakupu w firmie GreKa produktów objętych konkursem, tj. produktów z oferty GreKa, których producentem, lub generalnym importerem jest firma Venture Industries Sp. z o.o.
Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie firm instalacyjnych, które w okresie trwania konkursu dokonają zakupu produktów objętych konkursem o najwyższej wartości łącznej, przy czym wartość zakupów dla potrzeb rozstrzygnięcia konkursu przyjmowana jest zawsze według ich cen katalogowych netto.