Przychylając się do licznych sugestii firm wykonawczych, K-Flex przedłuża termin nadsyłania prac fotograficznych na konkurs "Izolacja profesjonalna" do 31.01.2012 r.

Konkurs fotograficzny K-Flex - przedłużony termin nadsyłania prac
Przedłużenie terminu jest związane z prowadzeniem przez firmy wykonawcze wielomiesięcznych prac montażowych. Termin zakończenia wielu z tych prac przypada na styczeń 2012. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 07.02.2012 r. Pozostałe zasady konkursu pozostają bez zmian. Zapraszamy do nadsyłania fotografii ilustrujących profesjonalnie wykonane prace izolacyjne.

Konkurs fotograficzny "Izolacja profesjonalna" organizowany przez K-Flex Polska Sp. z o.o. przeznaczony jest dla firm wykonawczych/montażowych.
Celem konkursu jest pokazanie izolacji technicznych zamontowanych we właściwy - profesjonalny sposób przez firmy, które starają się systematycznie podnosić swoje kwalifikacje w tym zakresie.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich firm wykonawczych, posługujących się w swojej pracy produktami oferowanymi przez K-Flex, takimi jak kauczukowe izolacje techniczne, materiały akustyczne, akcesoria K-FLEX.

Zdjęcia należy nadsyłać do 31.12. 2011 r. Każdy z autorów może nadesłać do 10 fotografii.

>>Regulamin Konkursu Fotograficznego „Izolacja profesjonalna”.

Źródło: K-Flex Polska Sp. z o.o.