Trwa kolejna edycja konkursu HELIOS, adresowanego do kreatywnych, twórczych projektantów systemów wentylacyjnych i ogrzewania nadmuchowego.


Celem konkursu jest uhonorowanie projektów wyróżniających się innowacyjnymi, niestandardowymi rozwiązaniami technicznymi i estetycznymi. W konkursie mogą wziąć udział prace, które powstały w okresie od 1 czerwca 2008 do 1 marca 2010 r. Zgłoszenia są przyjmowane od 1 września 2008 do 1 marca 2010 roku.
Na autorów najciekawszych projektów czekają cenne nagrody. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie w podróż po najpiękniejszych norweskich fiordach!
Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest podczas targów INSTALACJE 2010 w Poznaniu.


TYLKO 4 KROKI DO PODRÓŻY MARZEŃ

Krok 1

Zaprojektuj system grzewczo-wentylacyjny (nagrzewnice wodne, gazowe, kurtyny drzwiowe lub bramowe).

Krok 2

Przeczytaj uważnie regulamin konkursu i sprawdź czy, Twój projekt spełnia kryteria wymienione w §9 regulaminu.

Krok 3

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.heliosy.pl.

Krok 4

Wyślij formularz wraz z kopią projektu (kopia może być dołączona w dowolnym formacie np. jako jpg, CAD, itp).
W poprzedniej edycji do konkursu zgłoszono blisko 100 projektów z całej Polski. Nagrodę w kategorii „Innowacje w Technice Grzewczej” otrzymała Pani Ewa Tenerowicz z Pracowni Projektowej Projektowanie i Nadzorowanie Zdzisław Kufel za projekty Fabryki Przetwórstwa Papierniczego i Zakładu Stolarskiego w Topoli. Z kolei w kategorii w „Promowanie Ogrzewania Nadmuchowego” zwyciężyła Pani Danuta Turczyńska z firmy Klimat za projekt Budynków magazynowych Centrum Bik w Sosnowcu i Krakowie.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w tegorocznej edycji konkursu uzyskają wszystkie niezbędne informacje na stronie internetowej www.heliosy.pl.