Konkurs Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! został właśnie rozstrzygnięty. W swej pierwszej odsłonie pokazał dokładnie jak wdzięcznym obiektem wyposażenia wnętrz jest rodzina grzejników Zehnder Charleston.

Konkurs dla Architektów - Zehnder Polska - Projektujesz! Zyskujesz rozstrzygnięty!
Jury konkursowe z wielką przyjemnością oceniło najlepsze prace. Organizator nie przypuszczał, że jego konkurs cieszyć się będzie tak dużym zainteresowaniem architektów i konkurencja będzie tak duża i na tak wysokim poziomie. Szczególnie ważne wydaje się wykorzystanie różnych rozmiarów prezentowanych wyrobów, granie kolorami powierzchni, a w niektórych przypadkach odważne tworzenie z grzejnika dominującego elementu wystroju wnętrz.

Pierwsze miejsce zajęła Anna Nowak - Paziewska - MAF Group Warszawa, za projekt wnętrz mieszkania. Oceniający docenili spójność stylistyczną wnętrza i zastosowanych barw. Odważne zastosowanie klasycznego grzejnika w nowoczesnym wnętrzu oraz uczynienie z niego dominującego elementu centralnej części mieszkania.

Miejsce drugie przypadło Magdzie Piotrowskiej i Mariuszowi Wrzeszcz z Pracowni Projektowej Poznań. Prezentowana praca była wizualizacją projektu wnętrz domu jednorodzinnego w dzielnicy willowej Sołacz w Poznaniu. Ideą projektu było podkreślenie historycznego charakteru miejsca. Jury konkursu doceniło w tym przypadku wykorzystanie zakresu rozmiarów grzejnika Zehnder Charleston oraz wariantu kolorystycznego Technoline i uzyskanie harmonijnego zestrojenia z elementami wnętrza projektowanego domu o willowym charakterze.

Trzecie miejsce przyznane zostało Marcie Praszczyk i Arturowi Borkowiczowi (Archiside) z Torunia. Nagrodzono projekt wnętrza pokoju hotelowego – renowacja Hotelu Wodnik Wrocław. Z przychylnością jury konkursu spotkało się wykorzystanie koloru dla podkreślenia dekoracyjnego charakteru grzejnika Zehnder Charleston w projektowanym wnętrzu hotelowym i zestrojenie z innymi elementami wyposażenia wnętrza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji, która jest właśnie w przygotowaniu.