Kongres KGH już za miesiąc.

Kongres KGH 2010
kgh
kgh - 41-szy Międzynarodowy Kongres Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji
01-03.12.2010 r., Belgrad, Serbia
www.kgh-kongres.org

Kongres branży HVAC&R i towarzyszące mu wystawa sprzętu i osiągnięć, odbędą się w terminie od 1 do 3 grudnia 2010 r. w belgradzkim SAVA Centrum w Serbii.

Tematyka 41. kongresu obejmować będzie aktualne problemy i tematy istotne dla rozwoju nauki w zakresie HVAC&R i inżynierii. Na początku grudnia 2010 r. SAVA Centrum będzie miejscem spotkania wybitnych naukowców, znanych naukowców, specjalistów i autorów z kilkudziesięciu krajów, okazją wymiany doświadczeń z ekspertami i przedstawienia na wystawie nowości z tej dziedziny nauki i inżynierii.

Kongres Serbskiego Towarzystwa Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji (KGH) z towarzysząca mu wystawą jest wydarzeniem, które zostało ogłoszone w wielu profesjonalnych czasopismach i na serbskich i światowych stronach internetowych. Profesjonalnego wsparcia wydarzeniu udzieliły największe w branży instytucje serbskie i międzynarodowe.
Skrót "Kongres KGH" jest uznawany zarówno przez społeczności zawodowe krajowe jak i międzynarodowe.
Ponadto duże zainteresowanie wystawców krajowych i zagranicznych w wystawie sprzętu i osiągnięć tylko potwierdza renomę tej imprezy.

W tym roku ponownie, w programie kongresu znajdą się także spotkania studentów z prezentacjami referatów napisanymi przez studentów z serbskich uniwersytetów technicznych oraz gości z zagranicy. Program dla młodych przyszłych profesjonalistów cieszy się ogromnym zainteresowaniem studentów i uczestników kongresu, jak i całej wspólnoty zawodowej.

Program Kongresu KGH znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia pod adresem www.kgh-kongres.org