Przedstawiamy jesienne projekty konferencyjne Stowarzyszenia "Kominy Polskie" skierowane do zarządców i administratorów budynków mieszkalnych.

Konferencje SKP poświęcone bezpiecznym technikom wentylacji i odprowadzania spalin
Jesienią bieżącego roku Stowarzyszenie "Kominy Polskie" w partnerstwie z kluczowymi organizacjami i instytucjami branżowymi zorganizuje - w odstępie niespełna dwóch tygodni - konferencje w Katowicach 22.10.2010 r. i we Wrocławiu 04.11.2010 r. poświęcone bezpiecznym technikom wentylacji i odprowadzania spalin oraz skutecznej ochronie przeciwpożarowej. Konferencje zainaugurują piątą już edycję ogólnopolskiej kampanii przeciw zaczadzeniom "Ciepło jest ulotne..."

- Początek sezonu grzewczego to zdecydowanie najbardziej odpowiedni moment na przypomnienie kluczowych przepisów warunkujących bezpieczną ochronę przeciwpożarową, bezpieczną wentylację oraz skuteczne odprowadzanie spalin - podkreśla Piotr Cembala, wiceprezes Stowarzyszenia "Kominy Polskie". - Statystyki potwierdzają, niestety, że trafna identyfikacja zagrożeń, a tym samym przeciwdziałanie pożarom oraz zaczadzeniom nadal przysparza poważnych problemów, co ważne, także osobom i podmiotom bezpośrednio odpowiedzialnych za zdrowie i życie mieszkańców.

Konferencje skierowane będą do zarządców i administratorów budynków mieszkalnych z obszaru, odpowiednio, województwa śląskiego i dolnośląskiego. Na ich program złoży się cykl wykładów oraz praktyczne instruktaże, które dadzą okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji. Udział w konferencjach będzie bezpłatny.

Szczegóły na stronie Stowarzyszenia www.kominypolskie.com.pl

Źródło: Stowarzyszenie Kominy Polskie