I konferencja techniczna na temat rozwiązań firmy Eckelmann pt. Innowacja i Efektywność Energetyczna w Chłodnictwie i Automatyce Budynków odbędzie się w Warszawie 24 listopada br. Są jeszcze wolne miejsca!

Konferencja techniczna ECKELMANN - 24.11.2011 - zapraszamy!
ECKELMANN
„Innowacja i Efektywność Energetyczna
w Chłodnictwie i Automatyce Budynków”

I konferencja techniczna na temat rozwiązań firmy Eckelmann

24 listopada 2011 roku odbędzie się w Warszawie konferencja techniczna „Innowacja i Efektywność Energetyczna w Chłodnictwie i Automatyce Budynków”, podczas której zostaną zaprezentowane rozwiązania firmy Eckelmann - niemieckiego specjalisty w dziedzinie sterowania systemami chłodniczymi i automatyce budynku ze szczególnym uwzględnieniem supermarketów i dużych systemów.

W spotkaniu weźmie udział dr F. Uhlemann - Dyrektor Działu Techniki Chłodnictwa i Automatyki Budynku Firmy Eckelmann. Dr Uhlemann omówi i rozwinie temat efektywnego wykorzystania energii w systemach chłodniczych przedstawiając konkretne projekty badawcze na przykładzie rynku niemieckiego.

Po konferencji odbędą się indywidualne spotkania z liderami branży chłodniczej i automatyki budynku.

Maciej Olszewski, odpowiedzialny w firmie Etis za współpracę z międzynarodową podsumowuje: „Innowacyjne rozwiązania pozwalają budować i skutecznie utrzymywać długofalową przewagę nad konkurencją.”

Organizator konferencji, firma Etis, zdecydowanie i skutecznie propaguje nowoczesne rozwiązania dla supermarketów.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaproszeń na konferencję proszone są o wcześniejszy kontakt: maciej@etis.pl, tel. kom. 605047421.

Więcej informacji o technologii EckelmannŹródło: ETIS Sp. z o.o.