Data rozpoczęcia
2012-03-01
Data zakończenia
2012-03-02
Miejsce
Warszawa

Konferencja IZOLACJE 2012Konferencja IZOLACJE 2012 – Wyzwania współczesnego budownictwa w dziedzinie izolacji to pierwsze tego typu wydarzenie w branży izolacyjnej. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 1-2 marca 2012 r. w Hotelu Puławska Residence.

Rola izolacji we współczesnym budownictwie jest znacząca i stale wzrasta. Dlatego ważne jest, aby stworzyć platformę, która będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych rozwiązań w dziedzinie izolacji oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Konferencja IZOLACJE 2012 będzie trwała dwa dni i została podzielona na części.

Pierwsza z nich – Rola izolacji we współczesnym budownictwie, ma przede wszystkim pokazać perspektywy branży izolacyjnej m.in. w kontekście prawodawstwa UE. W ramach tej sesji omówione zostaną takie zagadnienia, jak budownictwo niskoenergetyczne, zeroenergetyczne czy zielone. Tematyka referatów będzie dotyczyć kwestii, które mają i będą miały wpływ na rynek izolacji.
Druga – Nowoczesne izolacje, skoncentrowana będzie na nowoczesnych rozwiązaniach, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w branży izolacyjnej. Omówione zostaną właściwości materiałów, które wydają się przyszłością tej branży.
Trzecia - Izolacje – projektowanie i wykonawstwo, będzie częścią warsztatową, poświęconą projektowaniu i kwestiom związanym z wykonawstwem.

Do udziału w Konferencji IZOLACJE 2012 Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką izolacji a szczególnie: projektantów, architektów, osoby na co dzień zajmujące się wszelkiego typu izolacjami a także przedstawicieli firm branży budowlanej, producentów i wykonawców, instytutów naukowo-badawczych oraz stowarzyszeń branżowych.

Szczegóły: konferencjaizolacje.pl