Grupa Klima-Therm gospodarzem Ogólnopolskiej Konferencji dla Partnerów Handlowych.

Konferencja Dystrybutorów Fujitsu
Konferencja dla Partnerów Handlowych Grupy KLIMA-THERM – Dystrybutorów FUJITSU

‘Grupa KLIMA-THERM Silnym Partnerem Biznesowym’ – pod takim hasłem odbyła się tegoroczna Konferencja dla Dystrybutorów Fujitsu. W dniach 21-22 kwietnia br. we Władysławowie w Hotelu Velaves firma gościła ponad 200-osobową grupę, wśród której obecni byli Dystrybutorzy Fujitsu, strategiczni partnerzy - reprezentanci koncernów Fujitsu General, G.I. Holding, Coface Poland - oraz przedstawiciele zarządu i dedykowani do współpracy z zaproszonymi klientami pracownicy KLIMA-THERM.

Podczas panelu konferencyjnego, przedstawiciele Grupy KLIMA-THERM zaprezentowali uczestnikom profil dynamicznie rozwijającej się firmy, która w ostatnich latach stała się silną Grupą powiązanych kapitałowo spółek o międzynarodowym zasięgu, ugruntowanej pozycji rynkowej i znanej, rozpoznawalnej marce, a także przedstawili podsumowanie działań sprzedażowo-marketingowych za ubiegły 2011 rok oraz nakreślili plany na rok bieżący, w tym zaprezentowali nowe rozwiązania biznesowe – rozszerzone portfolio produktów.

Dyrektorzy ds. Handlowych Andrzej Walendowicz oraz Przemysław Kukowski w swoich prezentacjach przedstawili wyniki sprzedażowe urządzeń za rok 2011, w oparciu o dane raportu BSRIA omówili także sytuację branży HVAC w Polsce oraz na świecie. Część podsumowująca 2011 rok zakończyła się nagrodzeniem tych najlepszych, w sumie wyróżniono i nagrodzono za wyniki sprzedażowe 23 firmy. W przedstawionych celach strategicznych na rok 2012 Andrzej Walendowicz zaprezentował potencjał rynku, zaproponował narzędzia wspierające sprzedaż oraz zaoferował nowe rozwiązania biznesowe w oparciu o najnowsze produkty dostępne w ofercie Grupy.

Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR, w swoim wystąpieniu zachęcając do współpracy z Grupą KLIMA-THERM przekonywała o tym, jak istotny jest wybór silnego partnera biznesowego, który w sposób szczególny dba o komunikację z rynkiem za pośrednictwem odpowiednio dobranych narzędzi marketingowych.

Marek Kupiec, Dyrektor ds. Technicznych, przedstawił rozszerzony profil produktowy Grupy w oparciu o zalety jakościowe naszych urządzeń. Do najważniejszych zaprezentowanych nowości należy m.in: Split Fujitsu seria LT i LU nagrodzony w ostatnich miesiącach aż w 3 konkursach za trafne połączenie technologii z ponadczasowym designem, nowy układ VRF VR-II z udoskonalonym systemem odzysku ciepła (heat recovery), aparaty grzewcze, grzewczo-chłodzące oraz centrala z rekuperacją KCX marki Klimor, a także innowacyjne urządzenia marki Clint: agregaty wody lodowej z odzyskiem ciepła i system schładzania szaf typu RACK poprzez system Logica.

Rafał Czyż, Kierownik ds. Serwisu, zaprezentował nowe procedury gwarancyjne oraz nową platformę techniczną przygotowaną w celu usprawnienia komunikacji zleceń dokonywanych przez klientów.

Panel konferencyjny został także wzbogacony o prezentację przedstawiciela Coface Poland – firmy wyspecjalizowanej w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych. Pan Robert Snuszka przybliżył Gościom temat jak skutecznie zarządzać własnymi należnościami i ryzykiem kredytowym naszych kontrahentów.

Wieczorną Galę KLIMA-THERM uświetnił występ KAYAH z zespołem. Supermenka polskiej sceny rozrywkowej rozgrzała Gości swoimi największymi przebojami, przy rytmach których wszyscy doskonale się bawili….do rana.

Konferencja Dystrybutorów FujitsuKonferencja Dystrybutorów Fujitsu
Konferencja Dystrybutorów FujitsuKonferencja Dystrybutorów Fujitsu


KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii i w krajach nadbałtyckich oraz Grupa powiązanych kapitałowo spółek, od 1996 roku dostarcza Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek: FUJITSU, KLIMOR, KLIMA-THERM by CLINT, AERIAL, HB COTES. Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia typu split, multi-split, centralne systemy VRF, centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne, rekuperatory, systemy wody lodowej, pompy ciepła oraz osuszacze. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMA-THERM świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.
Źródło: Klima-Therm S.A.