Data rozpoczęcia
2010-11-18
Data zakończenia
2010-11-19
Miejsce
Warszawa

Budownictwo mieszkaniowe – rynek na zakręcie?W dniach od 18 do 19 listopada 2010 w warszawskim Knowledge Village odbędzie się konferencja, połączona z warsztatami, na temat nowych tendencji i rozwiązań na rynku mieszkaniowym. Organizatorem warsztatów jest portal Nowoczesna Firma.

Zdaniem organizatorów konferencja ma umożliwić wszystkim zainteresowanym kontakt z fachowcami i firmami, które w istotny sposób kreują rynek mieszkaniowy w Polsce. Znani specjaliści branży budowlanej podzielą się swoim doświadczeniem i odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników.

Warsztaty będą prowadzone z zakresu sytuacji na rynku budowlanym ( prof. Zofia Bolkowska z Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie), przemian i charakterystyki rynku pierwotnego (Karol Dzięcioł z firmy R E A S), przyszłości finansowania rynku mieszkaniowego w przeciągu następnych dziesięciu lat (Michał Wydra ze Związku Banków Polskich).

Na konferencji będzie również poruszany temat gwarancji zapłat (Tadeusz Jurkiewicz z Fraco sp. z o.o.), projektów budowlanych (Izba Projektowania Budowlanego) oraz kształtowania się poziomu cen materiałów budowlanych (Mariola Gala-Vacqueret oraz Janusz Traczyk z Ośrodka Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o.).

Poza tematami związanymi bezpośrednio z rozwojem budownictwa organizatorzy zadbali o zapoznanie się uczestników z tematyką komunikacji z mediami, która w ostatnich latach przybrała na silę i stała się nieodłącznym elementem prosperowania firm, także tych z branży budowlanej. Prelekcję na temat budowania tekstów prasowych poprowadzi Patryk Gut z Times Square Public Relations, agencji, która jest głównym organizatorem szkoleń PR w Budownictwie.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie: budownictwo.nf.pl


Źródło: Times Square Public Relations