Bezpłatna konferencja dla zarządców i administratorów nieruchomości. Zaproszenie.

Konferencja
W programie wrocławskiej edycji konferencji „Budownictwo mieszkaniowe. Ochrona przeciwpożarowa, wentylacja naturalna, bezpieczne techniki kominowe” między innymi o obowiązkach właścicieli i zarządców, zasadach ochrony przeciwpożarowej i akcji ewakuacyjnych, zagrożeniach kominowych i wentylacyjnych, a także kierunkach poprawy bezpieczeństwa i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w zakresie odprowadzania spalin i wymiany powietrza.

Organizatorami konferencji we Wrocławiu są Stowarzyszenie „Kominy Polskie” i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Dolnośląski w partnerstwie z Korporacją Kominiarzy Polskich Oddział we Wrocławiu, Stowarzyszeniem Naukowo-Technicznym Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego oraz Wydziałem Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Oficjalny patronat nad konferencją objęli Wojewoda Dolnośląski Rafał Jurkowlaniec oraz Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu st. bryg. mgr inż. Jarosław Wojciechowski.

Wydarzenie odbędzie się 4 listopada (czwartek) 2010 r. w Hotelu Orbis Wrocław przy ul. Powstańców Śląskich 7, w godzinach od 9.00 do 13.15.

Udział w konferencji jest bezpłatny – organizatorzy proszą jedynie o potwierdzenie obecności, przesyłając na adres e-mail: rzecznik@kominypolskie.com.pl zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu oraz numer telefonu kontaktowego.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela pełniący funkcję rzecznika konferencji Paweł Sikora (tel. 501 531 948, (32) 328 54 01, e-mail: rzecznik@kominypolskie.com.pl). Strona konferencji: http://www.kominypolskie.com.pl/?p=show_item&idi=127&cid=1

Do pobrania:
- zaproszenie konferencji:Źródło: Stowarzyszenie Kominy Polskie

Komentarze

 • wybór dobry

  open ma ten plus że jest firmą o ogólnokrajowym zasięgu i ma sporo ofert no i sporo sprzedaje, a to wszystko przemawia na jego korzyść

 • doradca

  karl i michał maja racje, nie szukaj takich porad na forum czy na portalach tlyko idz i porozmawiaj z kims w cztery oczy, ja sama bralam kredyt przez open finance i bylam bardzo zadowolona z ich uslug

 • rozum

  Gdybyś budował dom to jeszcze bym zrozumiał. Na mieszkanie nie masz najmniejszego wpływu. Przy mieszkaniu za wiele nie pokombinujesz, lepiej idź i się dowiedz czy to w banku czy u doradcy co i jak z kredytem tego nie unikniesz. Zło konieczne.

 • Kredyt

  Fakt że z kredytem ne jest łatwo, ale nie ma co słuchać innych bo to sprawa ndywidualna, najlepiej przejść sie do doradcy i oni już dopasuja cos do mozliwości klienta.

 • chyba sie wybiore

  mysle nad kupnem mieszkanie, moze warto wybrac sie na taka konferencje z czystej ciekawosci i zobaczyc jakie sa rozwiazania w temacie wentylacji, bo o kredycie to nawet nie chce mi sie myslec po opowiesciach znajomych