Data rozpoczęcia
2011-11-22
Data zakończenia
2011-11-25
Miejsce
Poznań

KOMTECHNIKA
KOMTECHNIKA Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej
KOMTECHNIKA Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej
www.komtechnika.pl

KOMTECHNIKA - Technika komunalna na najwyższym poziomie

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA zapowiadają się bardzo udanie. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli liderzy branż związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami komunalnymi. Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń - wcześniejsza aplikacja to szansa na atrakcyjną lokalizację stoiska.

Ważnym punktem programu tegorocznych targów KOMTECHNIKA będzie kolejna odsłona CITY-TRUCK-SHOW - pokazów sprzętu komunalnego w ruchu. Poza tym goście mogli będą uczestniczyć w szeregu konferencji i debat, które stanowią źródło fachowej wiedzy i są szasną na wymianę doświadczeń.

Udział w targach KOMTECHNIKA umożliwia skuteczne dotarcie do docelowej grupy klientów – osób decyzyjnych, reprezentujących wydziały gospodarki komunalnej, zakłady gospodarki komunalnej, przedsiębiorstwa świadczące usługi utrzymania czystości w miastach, zakłady utrzymania zieleni miejskiej, miejskie zarządy dróg oraz spółdzielnie. To tutaj zapoznają się oni z najbardziej nowoczesnymi i efektywnymi ekonomicznie rozwiązaniami polepszającymi jakość i komfort życia lokalnych społeczności. Podczas targów również można osobiście zapoznać się z działaniem pojazdów i maszyn oraz skorzystać z fachowych porad obecnych na stoiskach ekspertów.

Równolegle odbywać się będą: 23. edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO oraz 3. edycja Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.