Data rozpoczęcia
2012-04-17
Data zakończenia
2012-04-18
Miejsce
Grodzisk Mazowiecki

Szkolenie produktowe z zakresu Komponentów Automatyki Przemysłowej Danfoss odbędzie się 17-18 kwietnia 2012 r. w siedzibie Danfoss Poland Sp. z o.o., ul.Chrzanowska 5 w Grodzisku Mazowieckim.

Podczas szkolenia będą Państwo mieli okazję zapoznać się z podstawową wiedzą techniczną dotyczącą produktów wchodzących w skład Komponentów Automatyki Przemysłowej:

· Zawory elektromagnetyczne
· Zawory termostatyczne
· Zawory do wysokich ciśnień
· Zawory sterowane pneumatycznie
· Przetworniki ciśnienia
· Czujniki i przetworniki temperatury
· Presostaty i termostaty
· Aparatura Łączeniowa NN (styczniki, przekaźniki termiczne, wył. silnikowe, softstarty).

Szkolenie ma charakter podstawowy i kierowane jest głównie do osób, których wiedza na temat produktów Komponentów Automatyki Przemysłowej jest niewielka lub chcą odświeżyć informacje o ofercie Danfoss.
Szczególnie zapraszamy wszystkie osoby, które od niedawna zajmują się sprzedażą ww. produktów, oczywiście mile widziane będą także osoby, których doświadczenie i znajomość produktów Danfoss jest większa, osoby te będą miały możliwość przypomnienia sobie od podstaw pełnej naszej oferty oraz uzupełnić wiedzę o nowościach.

W przypadku zainteresowania szkoleniem proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania w formie wiadomości elektronicznej. Kontakt:

tel. (22) 755-06-82
e-mail: automatyka@danfoss.com


Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.