Dostępna jest już nowa wersja katalogu central wentylacyjnych KOMFOVENT. Nowy katalog dostępny w wygodnej wersji uzupełniony został o wiele nowości, które wzbogaciły ofertę.

KOMFOVENT-katalog central wentylacyjnych KOMFOVENT.

Nowy katalog charakteryzuje się kilkoma cechami, wśród nich:

 • szeroka oferta
  W jednym katalogu dostępna jest bardzo szeroka oferta urządzeń, które można zastosować zarówno w małych, średnich, jak i dużych obiektach. Od central wentylacyjnych przeznaczonych do domów jednorodzinnych, biurowców, budynków usługowych, obiektów przemysłowych, szpitali i przychodni, aż po specjalistyczne rozwiązania (higieniczne, przeciwwybuchowe)
 • wygoda
  Ponad 150 stron merytorycznej treści. Wszystkie 4 typoszeregi central wentylacyjnych KOMFOVENT: Domekt, Kompakt, Verso i Klasik w jednym miejscu. Prosty i przejrzysty podział treści, czytelny układ. 
 • bogata treść
  Dostępnych jest wiele szczegółowych danych i rysunków technicznych wspierających poprawny dobór urządzenia. Do tego wszechstronne informacje na temat nowoczesnych i łatwych w obsłudze systemów sterowania. Całość dopełnia prosta i przejrzysta forma prezentacji zaawansowanych rozwiązań w zakresie funkcjonowania układów wentylacyjnych.
 • nowości
  Na szczególną uwagę zasługuje centrala KOMPAKT REGO 600 RHp wyposażona w wymiennik obrotowy oraz zintegrowaną pompę ciepła. Dzięki temu ogólna efektywność układu jest na niespotykanym do tej pory wysokim poziomie. Jedno urządzenie zapewnia doskonałe parametry temperaturowe w okresie zimowym, jak również schładzanie powietrza latem. Zintegrowana, bogata w funkcję automatyka C5 to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. Uniwersalny układ króćców pozwala na zastosowanie urządzenia w miejscach, w których przestrzeń do montażu centrali jest niewielka.

 

Kontakt

Paweł Bocian
Kierownik Produktu Centrale Wentylacyjne
tel. +48 505 143 710+48 505 143 710 
pawel.bocian@ventia.pl