Nieopodal stolicy Wielkopolski, w Tarnowie Podgórnym, w dniach 1-2 grudnia odbyło się kolejne, czwarte, seminarium z cyklu Akademii Komfortu i Bezpieczeństwa w budynkach.


Dwudniowe seminarium Akademia Komfortu i Bezpieczeństwa w budynkach, którego inicjatorem oraz głównym organizatorem była krakowska firma Smay zostało przygotowane we współpracy z firmami Belimo, Elacompil, Kliweko, Lennox, MAT Autodesk i Venture Industries oraz przedstawicielami środowiska akademickiego.
Seminaria Akademii koncentrowały się na dwóch elementach nowoczesnej instalacji wentylacyjnej: systemach VAV oraz innowacyjnych pomysłach zastosowanych w instalacjach wentylacji ppoż. i w wentylacji bytowej.
Podczas pierwszego dnia projektanci z całej Polski mieli możliwość zapoznania się z inteligentnymi rozwiązaniami w systemach VAV.
"Innowacyjne rozwiązania ochrony ppoż. w systemach wentylacji ogólnej i pożarowej" były z kolei tematem kolejnego dnia seminarium. Pozwoliły one zapoznać się słuchaczom między innymi z aktualną problematyką prawa i najnowszych technologii.
Zaproszeni uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań oraz rozmów kuluarowych z wybitnymi specjalistami. Kameralna atmosfera i możliwość swobodnego dialogu technicznego z wybitnymi specjalistami złożyły się na wartościowy charakter przedsięwzięcia. Dzięki starannie przemyślanej formule i znakomitym nazwiskom, seminaria spełniły swoje niełatwe zadanie rozwiązania szeregu dylematów projektantów i wykonawców, na które napotykają się w codziennej praktyce projektowej.
Firma Smay serdecznie dziękuje prelegentom, współorganizatorom oraz słuchaczom za tak liczne uczestnictwo.
Kolejne Seminaria z cyklu „Akademia Komfortu i Bezpieczeństwa w budynkach” już niebawem we Wrocławiu i Gdańsku. Aktualne terminy będzie można sprawdzić na stronie www.akademia-kib.pl oraz na stronie głównego patrona medialnego www.wentylacja.com.pl.