Nowe kolektory słoneczne firmy Roth.

Kolektory słoneczne HELIOSTAR
HeliostarNowe kolektory słoneczne Roth, to modele HELIOSTAR 218 i 252. Są one optymalnym uzupełnieniem systemów grzewczych Roth.
Najbardziej charakterystyczna dla tego modelu kolektora jest ekstremalnie wytrzymała wanna z poliwęglanu - odporna na uderzenia, wysoką temperaturę, wiatr, promienie UV i korozję.
Uwagę zwraca również profilowany korpus kolektora z podłużnymi zagłębieniami do umieszczenia szyn montażowych.

Pozostałe atuty kolektorów HELIOSTAR:
- optymalna powierzchnia kolektorów przy nieznacznym ciężarze konstrukcyjnym,
- wysokoselektywna powłoka powierzchni absorbera,
- nowoczesny model obudowy bez żadnych ostrych krawędzi,
- izolacja tylnej ściany obudowy z wełny mineralnej 60 mm,
- 10 lat gwarancji na system.

ROTH Polska Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co. - rodzinnej firmy, która w roku 1947 zatrudniała kilka osób, zajmowała się produkcją kotłów i miała ograniczony zasięg działania, a której rozwój nastąpił bardzo szybko – budowa pierwszej hali produkcyjnej, poszerzenie palety produktów, znaczne zwiększenie zatrudnienia i obrotów, wreszcie rozpoczęcie działalności na szerokim europejskim rynku.
Obecnie ROTH Industries GmbH & Co. jest koncernem posiadającym 24 oddziały i biura handlowe na całym świecie, m.in. w Chinach, USA i Kanadzie, a łączne zatrudnienie przekracza 1.000 osób. Produkcja, również na potrzeby innych firm, odbywa się w 10 zakładach, będących w 100 % własnością rodziny ROTH.