Wprowadzamy kolejne ulepszenia naszych central klimatyzacyjnych. Z nowym rokiem zmieniamy tace ociekowe do chłodnic i krzyżowych wymienników odzysku ciepła oraz opcjonalnie zmieniamy narożniki łączące profile central. A oto zalety nowych rozwiązań.Narożniki (POLIAMID):
Zastosowanie nowych narożników łączących szkielet central wyeliminuje sporą część strat ciepła w centralach szkieletowych narożnik jest jednym z najbardziej "wrażliwych cieplnie" punktów konstrukcyjnych. Dzięki nowemu elementowi znacznie ograniczamy możliwość wykraplania się wilgoci. Materiał ma dużą stabilność temperaturową (od -40C do +120C) oraz mechaniczną (odpornością na uderzenia, sztywność i tolerancją gęstości). Dodatkowo narożnik jest niewrażliwy na promienie UV i podlega recyklingowi.


Tace ociekowe (PEHD):
Nowa taca ociekowa wykonana jest z materiału w 100% odpornego na korozję oraz o słabej przewodności cieplnej, dzięki czemu eliminuje efekt wykraplania wilgoci na ściankach tacy.
Materiały użyte w nowych rozwiązaniach są objęte atestem higienicznym dostępnym na naszych stronach:
www.vtsclima.pl

Komentarze

  • Nowość?

    Mając na uwadze fakt, iż taką konstrukcję narożników w szkielecie central klimatyzacyjnych stosuje od dawna firma Promont, pragnę wyrazić uznanie dla VTS.