Tradycyjnie podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja zorganizowany został sondaż o honorowy tytuł „Branża nas lubi”.

Kogo lubi branża?
Kogo lubi nasza branża? Już wiemy!

Honorowy tytuł „Branża nas lubi” tegorocznej edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja otrzymała krakowska firma SMAY. Gratulujemy!

SMAY już po raz piąty z rzędu została uznana za najbardziej sympatyczną firmę wśród wystawców Forum - Salonu. Wyboru dokonali sami wystawcy głosując na specjalnych kartach, na których można było oddać 3 głosy wybierając swoich faworytów spośród 129. wystawców.

Jutro (17.03) poznamy laureatów konkursu na „Najciekawszy Produkt Forum Wentylacja”.

Firma SMAY Sp. z o. o. jest producentem akcesoriów i urządzeń dla potrzeb wentylacji i klimatyzacji. Firma została założona w 1989 roku. W początkowych latach jej działalności, firma była małym przedsiębiorstwem zatrudniającym kilka osób i oferującym najprostsze elementy do montażu wentylacji. W latach 1997-2001 poczynione inwestycje diametralnie zmieniły oblicze firmy. Firma bardzo szybko zaczęła poszerzać swoja ofertę o nowe produkty i rozwiązania techniczne, które dzięki uznaniu Klientów, stały się szlagierami w branży wentylacyjnej na rynku polskim. Szczególne osiągnięcia zdobyliśmy w zakresie produkcji przepustnic, kratek i anemostatów. Lata 2002-2004 to okres kolejnych inwestycji w nowoczesny park maszynowy i automatyzacji procesów produkcyjnych, które gwarantują zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.