Knauf Insulation zmienia swoją siedzibę. Już z początkiem września, biuro firmy znajdzie się w nowym miejscu przy ulicy 17 stycznia 56 w Warszawie.

Na polskim rynku firma Knauf Insulation rozpoczęła działalność w 2006 roku. Dzięki gościnności firmy Knauf Sp. z o.o. początkowo biuro firmy mieściło się w jej siedzibie, przy ulicy Światowej 25.

- Szybki rozwój oraz stale powiększający się zespół pracowników sprawiły, że zdecydowaliśmy się na wynajęcie własnego biura o znacznie większej powierzchni – mówi Beata Kuskowska Marketing Communications Manager w firmie Knauf Insulation.

Firma Knauf Insulation, wchodząca w skład Grupy Knauf, jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie. Asortyment firmy obejmuje wyroby z wełny szklanej, wełny kamiennej, wełny drzewnej Heraklith® oraz polistyrenu ekstradowanego, co zapewnia optymalny wybór izolacji do każdego zastosowania, we wszystkich rodzajach budynków.

Knauf Insulation promuje nowoczesne energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oraz angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Produkty dostarczane przez firmę w znacznym stopniu wytwarzane są z surowców wtórnych. Ponadto jest członkiem MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej.

Nowy adres Knauf Insulation Sp. Z o.o.:
ul. 17 stycznia 56
02-146 Warszawa