Zmiana formy prawnej Spółki: KLIMOR S.A.

KLIMOR w nowej odsłonie!
Niniejszym pragniemy poinformować, że związku z dynamicznym rozwojem, z dniem 31 stycznia 2012 r. firma KLIMOR - Spółka z Grupy KLIMA-THERM - zmieniła formę prawną ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) na spółkę akcyjną (S.A.) oraz został wdrożony zaawansowany system operacyjny SAP, usprawniający procesy księgowe, zarządcze oraz obsługi klienta.

KLIMOR logo
W związku z dynamicznym rozwojem firmy KLIMOR
Z DNIEM 31 STYCZNIA 2012 ROKU Spółka została przekształcona w SPÓŁKĘ AKCYJNĄ.

„To ważny krok w rozwoju naszej firmy z Grupy KLIMA-THERM stanowiący naturalną konsekwencję wypracowanej przez lata pozycji oraz naszych ambicji w budowaniu wartości spółki poprzez osiąganie kolejnych sukcesów rynkowych”
- dodaje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR


KLIMOR, Spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych i grzewczych dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI .
Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia takie jak centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne, zespoły nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła, centrale klimatyzacyjne z pompą ciepła, aparaty grzewcze, tłumiki i elementy nawiewne i wyciągowe. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMOR świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.

Źródło: Klima-Therm S.A.