Firma Klimor S.A. ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa do nowo uruchomionego serwisu internetowego, dostępnym pod tym samym adresem www.klimor.pl

Klimor S.A. prezentuje..
Firma ta należy do grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Ich działalność opiera się na produkcji i dostawie standardowych oraz specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.


Nowa strona, jako ważny kanał komunikacji zewnętrznej z Klientami, powstała z myślą o szybkim dostępie do poszukiwanych treści, gdzie dodatkowym atutem jest atrakcyjny i jednocześnie przejrzysty układ graficzny, wpływający na intuicyjność serwisu. Szeroka gama produktów marki KLIMOR została podzielona na sektory branżowe, pod określone obiekty: Dom, Biuro, Przemysł, Szpitale, Baseny i Rynek Morski. Ponadto strona została wzbogacona o zupełnie nową, skuteczniejszą wyszukiwarkę, zaawansowany formularz kontaktowy z lokalizatorem map Google, jak również funkcjonalną galerię w formie liveboxa. Na odświeżonej wersji serwisu umieszczone zostały także wszystkie aktualne katalogi, dokumentacja techniczna, oraz rozbudowany dział referencji, przedstawiający najciekawsze realizacje instalacji urządzeń i systemów marki KLIMOR.

Uruchomienie nowej witryny wpisuje się w strategię rozwoju firmy KLIMOR – pozyskiwania nowych Klientów oraz podnoszenia jakości obsługi. Dzięki nowym rozwiązaniom ergonomicznym, estetycznym i technologicznym użytkownicy serwisu łatwiej odnajdą poszukiwane treści, które poza cennymi technicznymi opisami zawierają dodatkowo bogatą dokumentację zdjęciową” – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR Grupy KLIMA-THERM i dodaje, że „powstanie nowej witryny jest kolejnym etapem w budowaniu kompetencji KLIMOR jako uznanego producenta w branży HVACR”.

Wkrótce nowa strona zostanie udostępniona także w wersji angielskiej i rosyjskiej.