Firma Klimor z Gdyni wydała nowe katalogi produktów w wersji drukowanej i na CD. Nowe katalogi w różnych wersjach językowych opublikowne zostały też na stronie internetowej www.klimor.pl.


W czerwcu 2006 roku firma Klimor z Gdyni pod adresem www.klimor.pl uruchomiła nową stronę internetową. Już wtedy Dział Marketingu firmy zapowiadał rozbudowę www oraz wydanie nowych katalogów w wersji papierowej oraz na CD.
Na stronie internetowej www.klimor.pl znajdują się:
- karty katalogowe urządzeń oferowanych przez producenta,
- programy doborowe,
- formularz zamówienia materiałów reklamowych,
- formularz zapytania ofetowego,
- artykuły opublikowane w miesięczniku "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna",
- listy referencyjne,
- aprobaty techniczne i atesty higieniczne.

www.klimor.pl
Z początkiem roku 2007 stronę wzbogacono o najnowsze realizacje ze zdjęciami, a także została uzupełniona informacja o sieci przedstawicielstw producenta. Ponadto serwis internetowy Spółki Klimor udostępniono w wersji angielsko-, niemiecko- i rosyjskojęzycznej. Wprowadzono też nowy katalog produktów, w którym znajdują się pełne informacje techniczne wraz z kartami informacyjnymi, aprobatami techncznymi, atestami higienicznymi, deklaracjami zgodności, instrukcjami i zdjęciami. Wszystkie dokumenty do pobrania prezentowane są w formacie plików PDF.


Przez www.klimor.pl można pobrać programy doboru central klimatyzacyjnych typu MCK i PCK, produkowanych przez Klimor.
Z dniem 8 stycznia br. udostępniona została nowa prezentacja firmy z nowym katalogiem firm na nośniku CD (zamówienie). Klimor zapowiada, że w ciągu roku uzupełni wersję CD o angielską, niemiecką i rosyjską wersję językową.
W przygotowaniu znajdują się uzupełnienia do specjalistycznego katalogu wyrobów dedykowanych na statki morske tzw. "katalog morski" Klimoru.