Klimatyzatory ścienne Galanz: Seria Vitec
Funkcja grzania w klimatyzatorze Galanz Vitec realizowana jest w oparciu o pompę ciepła. Dzięki pompie ciepła, oszczędności w wydatkach na energię sięgają 60% w stosunku do tradycyjnych podgrzewaczy elektrycznych. Klimatyzator z pompą ciepła może zapewnić w domu, biurze lub innym obiekcie, klimatyzację latem i dogrzewanie w sezonie przejściowym.

Galanz Vitec

Zastosowane w klimatyzatorach Galanz wentylatory posiadają specjalną konstrukcję, o zredukowanych oporach powietrza, zapewniającą dużą wydajność oraz niski poziom szumu. Ich konstrukcja ogranicza rozprzestrzenianie się mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów.
Klimatyzator zapewnia także różne kąty nawiewu oraz zmianę obrotów wentylatora.
Rozwiązania konstrukcyjne urządzenia gwarantują ponadto cichą i bezawaryjną pracę. Wydajne wymienniki ciepła umożliwiają efektywne i szybkie chłodzenie oraz grzanie, co przekłada się na niskie zużycie energii.
Dzięki zastosowaniu w urządzeniu filtrów wstępnych powietrze jest oczyszczane z cząstek pyłu. Natomiast filtr antybakteryjny wykonany w technologii Tio2 wychwytuje z powietrza mikroorganizmy (roztocza, bakterie). Ponadto filtry neutralizują zapachy i dym tytoniowy.
Jednostki wewnętrzne posiadają estetyczną i zwartą obudowę, pozwalającą na wkomponowanie w wyposażenie wnętrza. Prosty sposób zdejmowania umożliwia jej umycie i zapewnia łatwą konserwację filtrów.
Sterowanie klimatyzatorem odbywa się poprzez pilota zdalnego sterowania, który zapewnia automatyczne lub ręczne sterowanie: chłodzeniem i ogrzewaniem, wentylowaniem pomieszczeń, odwilżaniem powietrza, prędkościami wentylatora i kierunkiem nawiewu. Pilot posiada funkcjonalny wyświetlacz, ułatwiający obsługę. Ponadto zastosowanie funkcji trybu nocnego umożliwia oszczędność energii elektrycznej i niski poziom szumu nocą, przy zachowaniu optymalnych warunków w pomieszczeniu. Urządzeniem można także sterować także w cyklu dobowym.


Dane techniczne: [attach=attach1]w karcie produktu[/attach]