Samsung jest pierwszym w Polsce producentem klimatyzatorów, który posiada polski dokument potwierdzający skuteczność w usuwaniu z powietrza biologicznych zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, roztocza, pleśń oraz czynniki wywołujące alergie. Uzyskanie certyfikatu uznanej na rynku polskim jednostki badawczej jaką jest TUV Rheinland, uwiarygodnia skuteczność technologii MPI w oczach klientów. To również bardzo dobra wiadomość dla przedstawicieli środowisk medycznych i farmaceutycznych, którym szczególnie zależy na stworzeniu w swoich placówkach warunków aseptycznych.

Klimatyzatory Samsung ze znakiem TUV Rheinland
Micro Plasma Ion – recepta na zdrowie
MPI to unikalna technologia, która – uwalniając aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizuje groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu, zapewniając zdrowe powietrze w całym domu. Zalety technologii MPI można docenić szczególnie w okresie zachorowań na grypę. Zespół badaczy pod przewodnictwem prof. Sang-hee Suh, który jako pierwszy opracował szczepionkę przeciwko grypie A H1N1, potwierdził w toku prowadzonych badań 99,6% skuteczność technologii MPI w eliminowaniu nie tylko szczepów wirusów grypy A H1N1, ale także A H3N2. MPI z powodzeniem usuwa również inne mikroorganizmy i czynniki uczulające, co jest wspaniałą wiadomością dla wszystkich zmagających się z różnego typu alergiami. Technologia zmniejsza również poziom toksyn w powietrzu, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia dróg oddechowych, powracające bóle głowy i pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie.

Klimatyzatory Samsung ze znakiem TUV Rheinland,,Nasze klimatyzatory nie tylko zapewniają komfortową temperaturę powietrza, ale dzięki zastosowaniu w nich technologii Micro Plasma Ion, eliminują także szkodliwe zanieczyszczenia biologiczne, chroniąc w ten sposób przed wywołującymi choroby patogenami. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że decydując się na zakup klimatyzatora naszej firmy, dostają najwyższej jakości produkt, który zapewnia im czyste i zdrowe powietrze. Teraz pewność zakupu dodatkowo gwarantuje certyfikat TUV Rheinland”
– mówi Dariusz Osiński, A/C Sales Junior Manager w Samsung Electronics Polska.

Modele klimatyzatorów wyposażonych w MPI:
• Seria RAC: MB, Crystal
• Seria FJM: MB, Crystal, Konsola
• Seria DVM: MB, Vivace, Konsola

Informacje o MPI:


Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT.
W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.