Od kwietnia br. jednostki 5 kW i 7 kW klimatyzatorów naściennych typu split ICE CUBE mają nową obudowę i zyskały ładniejszy design.


Klimatyzatory ICE CUBE oprócz standardowej funkcji chłodzenia posiadają również funkcję ogrzewania. Funkcja grzania umożliwia utrzymanie stałej temperatury w okresach przejściowych , kiedy nie ma konieczności uruchamiania kotła c.o. Klimatyzator wykorzystuje energię z zewnątrz i przekazuje ją do pomieszczenia.
Klimatyzatory posiadają inteligentny system zmiany kierunku nadmuchu powietrza w trybie grzania i chłodzenia – powietrze kierowane jest pod innym kątem w trybie grzania oraz w inny w trybie chłodzenia, przez co efektywniej wykorzystuje potencjał zestawu.

Poprzez dokładne ustawienie kąta i prędkości pracy wentylatora nawiewowego istnieje możliwość minimalizacji różnic temperatur w niższych i wyższych partiach pomieszczenia, co pozwala na stworzenie komfortowych warunków w danym pomieszczeniu. Ustawienie żaluzji jest sterowane automatycznie w zależności od trybu pracy.

Wszystkie jednostki klimatyzatora ICE CUBE wyposażone są w wielofunkcyjny filtr pochłaniający kurz czy też pył. Powietrze przepływając przez filtr jest oczyszczane z zanieczyszczeń. Duża skuteczność filtrowania umożliwia uzyskać czystsze powietrze.
Swobodne sterowanie urządzeniem umożliwia bezprzewodowy pilot. Programator czasowy pozwala na dowolne ustawienie czasu włączania i wyłączania urządzenia.
» tabela danych technicznych