Maxair wprowadził do swojej oferty klimatyzatory marki AUX.

Klimatyzatory AUX w ofercie Maxair
Jest to jeden z liderów rynku azjatyckiego, który osiąga poziom produkcji sięgający 3.5 mln jednostek i zatrudnia przeszło 7.5 tyś. pracowników. Obecnie AUX dysponuje najbardziej kompleksowym i nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy podzespołami, a nad zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości urządzeń czuwają japońscy specjaliści.

W swojej ofercie AUX posiada klimatyzatory typu Split, systemy miniVRF oraz systemy vrv.

Klimatyzatory typu Split.
Klimatyzatory ścienne - to zaawansowane technologicznie urządzenia przystosowane do pracy w pomieszczeniach o różnorodnym zastosowaniu. Ich elegancki i nowoczesny design oraz uniwersalne proporcje pozwalają na wkomponowanie ich w wystrój każdego wnętrza. Ich zaletą jest szybki montaż oraz prosta i bezproblemowa obsługa. Wyposażone w pilot zdalnego sterowania pozwalają na łatwą i komfortową regulację wszystkich dostępnych funkcji.

SERIA SxR1DI - klimatyzatory typu Inverter,
SERIA SxR1DI

Funkcja "I feel"
Feel
Punkt pomiaru temperatury pomieszczenia przeniesiony został do pilota, co pozwala na pomiar temperatury odczuwalnej i optymalne dostosowanie pracy klimatyzatora do potrzeb użytkownika zwiększając komfort.

Filtr z funkcją emisji witaminy C
filtr z emisją wit.C
Witamina C wpływa na wytwarzanie i zachowanie kolagenu, z którego składa się tkanka łączna. Ma pozytywny wpływ na stan skóry zwalczając przebarwienia i opóźniając proces starzenia, zwiększa też odporność i przyspiesza gojenie się ran.

Jonizacja powietrza
Zastosowanie jonizatora wysokiej klasy pozwala na wzbogacenie powietrza w aniony, dzięki czemu jego świeżość może być porównywana ze świeżością powietrza w lesie. W zetknięciu z ujemnie naładowanym anionem następuje zaburzenie równowagi elektrolitycznej bakterii, co prowadzi do zniszczenia ich ścian komórkowych i całkowitego obumarcia. Skuteczność antybakteryjna jonów srebra sięga 99.98%, co podnosi komfort klimatyzowanego pomieszczenia.

Zwalczanie roztoczy
System wykonany z materiału odpornego na działanie roztoczy i polipropylenu o strukturze plastra miodu zaburza proces rozmnażania i rozprzestrzeniania się roztoczy i tym samym ogranicza ich niekorzystny wpływ na ludzkie zdrowie.

Filtr HEPA wyposażony w enzymy lityczne
Filtry HEPA zawierają enzymy lityczne połączone z aktywnym węglem. Specjalny nośnik posiada wysoką wydajność filtrowania sięgającą 99.97% w przypadku mikrocząsteczek o wielkości powyżej 0.3m, skuteczność niszczenia bakterii przekracza 99%. Badania dowodzą skuteczności filtra w przypadku wirusa grypy zarówno typu A jak i B. (Sterylizacja i ochrona przed grypą).

Wysoce skuteczny wielowarstwowy filtr przeciwpyłkowy
Cząsteczki kurzu unoszące się w powietrzu różnią się wielkością. Wysoce skuteczny filtr przeciwpyłkowy wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu powietrze wewnątrz pomieszczenia staje się czyste i świeże.

WYPOSAŻENIE I FUNKCJE KLIMATYZATORÓW SERII SxR1DI

STANDARD

- automatyczny tryb pracy nocnej
- inteligentne rozmrażania
- sterowanie przepływem powietrza w poziomie
- skuteczna podwójna ochrona antykorozyjna
- technologia podwójnego wyciszenia


OPCJA

- filtr z funkcją witaminy C
- funkcja "I feel"
- filtr przeciwpyłkowy
- jonizacja powietrza
- funkcja automatycznego oczyszczania
- antykorozyjne złote lamele
- automatyczny restart
- fluorescencyjny pilot antybakteryjny


Zobacz dane techniczne klimatyzatorów serii SxR1DI:
SPECYFIKACJA

SERIA EQR - klimatyzatory typu ON/OFF


SERIA EQR

FUNKCJE KLIMATYZATORÓW SERII EQR

- możliwość grzania i chłodzenia
- system super cichej pracy
- wysokiej jakość sprężarka
- dwukierunkowy przepływ powietrza
- filtr antybakteryjny emitujący atomy srebra
- funkcja odmrażania wymiennika
- automatyczny restart


Zobacz dane techniczne klimatyzatorów serii EQR:

Specyfikacja

Więcej szczegółów oraz pozostałe modele klimatyzatorów znajdziesz w katalogu produktów AUX.

Szczegółowe informacje o klimatyzatorach marki AUX oraz ich ceny u naszych doradców w oddziałach w Warszawie, Krakowie oraz Lublinie