XC21 to bardzo ciche i wydajne urządzenie klimatyzacyjne, wyposażone w innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort i oszczędzające energię.
Innowacyjne cechy XC21 zapewniają wysoką efektywność chłodzenia: dwufazowe działanie i ekskluzywna technologia SilentComfortTM zapewniają optymalną wydajność dla efektywnego i cichego chłodzenia.
XC21 jest prawie dwa razy bardziej efektywny – do 20,50 SEER*, w porównaniu z typowymi klimatyzatorami (10 SEER).
Sprężarka klimatyzatora jest objęta 10-letnią gwarancją, natomiast pozostałe części – 5-letnią.
Cisza - XC21 jest w przybliżeniu 13 razy bardziej cichy niż tradycyjny klimatyzator.
Został on zaprojektowany z zastosowaniem technologii SilentComfortTM. Zgłoszony do opatentowania projekt wentylatora z dwufazowym działaniem i izolowaną komorą sprężarki prowadzą do zminimalizowania hałasu podczas pracy urządzenia.
Odpowiedzialność - Oszczędność energii wraz z ochroną środowiska.
The Copeland Scroll Ultra TechTM sprężarka działająca na czynniku chłodniczym R410A, który spełnia standardy EPA dotyczące ochrony warstwy ozonowej i środowiska.
Niezawodność - Lennox® System Operations Monitor
Podobny do systemu diagnostycznego używanego w samochodach, przez cały czas mierzy działanie systemu, co pomaga serwisantom rozwiązywać problemy szybciej i efektywniej. Może nawet komunikować się z wybranymi termostatami.
Kompatybilność - Może być dopasowany z SignatureStatTMHome Comfort Control dla jeszcze lepszej efektywności i komfortu.
The SignatureStatTM kontroler łączy funkcje higrostatu i termostatu w pojedynczym urządzeniu. Proste oprogramowanie pomaga kontrolować koszty energii oraz komfort.
Cechy szczególne dla wyjątkowego komfortu i wydajności:
SilentComfortTM Fan Grille - technologia tłumienia wirowania strumienia powietrza redukująca hałas użyta w klimatyzatorze XC21.
Factory Installed Lennox® System Operations Monitor - ciągła kontrola pracy systemu dla szybszego odnalezienia problemu.
Izolowana komora sprężarki - minimalizuje hałas przy pomocy najlepszych w branży materiałów izolujących drgania.
Copeland Scroll Ultra Tech TM Sprężarka Dwufazowa - działa głównie na niższym poziomie, przez co działa ciszej i efektywniej. Poza tym chłodzi pomieszczenie przy użyciu czynnika chłodniczego R410A.
Wysoko wydajne cewki zewnętrzne - Zapewniają wyjątkowy transfer ciepła i niski opór powietrza, zwiększając efektywność działania urządzenia.
SmartHingeTM Żaluzjowa ochrona - Pozwala na szybki i łatwy dostęp do wewnętrznych części ze wszystkich stron klimatyzatora, dlatego serwisowanie jednostki jest możliwe w krótkim czasie.

*SEER - Seasonal Energy Efficiency Ratio – sezonowy współczynnik wykorzystania energii


Komentarze

  • gdzie można kupić?

    Czy Ktoś zna adresy dystrybutorów sprzedających Lenoxa?