Klimatyzator przenośny typu monoblock o mocy chłodniczej 3,3 kW i mocy grzewczej 3,15 kW, wyposażono w filtry powietrza 3M HAF, jonizator powietrza oraz funkcję grzania.

Klimatyzator przenośny PH 233 Zibro z funkcją grzania
Klimatyzator PH233 stanowi doskonałe połączenie kompaktowej sylwetki z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami Zibro. Urządzenie chłodzi, osusza, jak też oczyszcza powietrze w pomieszczeniu, a równocześnie model ten można stosować jako energooszczędny grzejnik w celu dogrzania pomieszczeń: przy zużyciu energii elektrycznej 1,03 kW ilość dostarczanego ciepła wynosi 2,7 kW.

Wystarczy włożyć wtyczkę przewodu zasilającego do gniazdka, zainstalować załączony do klimatyzatora przewód odprowadzający wilgoć i gorące powietrze na zewnątrz i klimatyzator PH233 jest gotowy do użytku. Rezultat jest natychmiast odczuwalny, przede wszystkim dlatego, że przenośny klimatyzator Zibro można ustawić w miejscu, w którym chłodzenie jest niezbędne.

Klimatyzator Zibro zawdzięcza swój niski pobór energii unikalnemu systemowi schładzania 'cooldown'. Oznacza to, że skondensowana woda zostaje użyta do chłodzenia silnika sprężarki, co jest bardzo energooszczędnym rozwiązaniem.

Model PH233 to urządzenie skonstruowane w oparciu o technologię jonizacji STERIONIZER; wynalazek ten umożliwia optymalny bilans jonów ujemnych i dodatnich w powietrzu oraz stopniowe rozprowadzanie ich w pomieszczeniu. Technologia ta wpływa na poprawę jakości powietrza w miejscu pracy urządzenia.

Model PH233 jest dodatkowo wyposażony w elektrostatyczny filtr powietrza 3M. Filtr ten zwany też filtrem HAF usuwa z powietrza najdrobniejsze cząsteczki, wywołujące często reakcje alergiczne, czyli tzw. alergeny, którymi są pyłki roślin, sierść zwierząt domowych, pleśń i bakterie. Taki system filtrujący zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych, a jego wydajność wynosi 80%. Aby utrzymać wydajność systemu filtrującego, należy czyścić regularnie filtry lub wymieniać je na nowe. Filtr może być czyszczony za pomocą odkurzacza i/lub letniej wody. Po 2-3 sezonach filtr może wymagać wymiany na nowy.

Dzięki trybowi niskiej głośności można jednym naciśnięciem guzika zmniejszyć poziom hałasu wytwarzanego przez pracujący klimatyzator do 40 dB.

Ten mobilny klimatyzator jest wyjątkowo prosty w obsłudze, jak też daje się łatwo przemieszczać.

Parametry techniczne i funkcje
Model: PH-233
Moc chłodnicza: 3,3 kW
Moc grzewcza: 3,1 kW
Poziom hałasu 37-49 dB(A)
Obsługiwana powierzchnia: do 15-30 m2
Kubatura pomieszczenia 80-105 m3
Klasa energetyczna B/C
Zużycie energii chłodzenie 1,32/1,20 kW
Odwilżanie 40 l/24h
Termostat 16-27oC
Przepływ powietrza 280 m3/h
Zasilanie 220/50 V,Hz
Waga 33 kg
Szerokość 440 mm
Głębokość 390 mm
Wysokość 745 mm
Długość rury spiro 2x 150 cm
Średnica rury 12 cm
6 Trybów pracy (chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylowanie, filtrowanie i oczyszczanie powietrza)
System cooldown
Kółka umożliwiające przemieszczanie
Sterowanie pilotem bezprzewodowym z wyświetlaczem LCD
Środek chłodzący - ekologiczny R-410A/630
Estetyczna, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów
3-warstwowy filtr powietrza
ION - system jonizacji powietrza
EVS - system efektywnej wentylacji
System jonizacji powietrza
System cooldown - energooszczędny system schładzania sprężarki
Nowoczesne wzornictwo
Gwarancja: 24 miesiące