Klimatyzatory stały się kolejnym podstawowym wyposażeniem nowych mieszkań. Dzięki temu nabywcy nie muszą przerabiać dopiero co kupionego lokum. Inteligentne systemy oraz deweloperzy rozwiązują problem za nich.

czy też sypialni minęły. Wybór taki nie był łatwy, no bo czym się kierować? Czasem spędzanym w danym pomieszczeniu? Jest porównywalny. Kosztem? Bez znaczenia. Oczywiście, można kupić klimatyzator przenośny, tylko po co? Zdecydowanie najbardziej wygodnym rozwiązaniem jest klimatyzacja w całym mieszkaniu, niezależnie od jego metrażu, liczby pomieszczeń czy też ustawienia względem kierunków świata.

- Klimatyzatory montowane od razu w nowobudowanych mieszkaniach to przede wszystkim niesamowita wygoda i oszczędność dla mieszkańców – wyjaśnia Marcin Trzciński, Dyrektor Sprzedaży Angel Wings – kompleksu luksusowych apartamentów z dwiema wieżami budowanym w centrum Wrocławia. – Dlatego też zadbaliśmy o to już na etapie projektowania naszej inwestycji – dodaje.

Co ważne, klimatyzacja w mieszkaniu nie jest tylko zbędnym gadżetem. Odpowiednie klimatyzatory, oprócz funkcji chłodzenia powietrza, mają również możliwość poprawy jego jakości, co nie jest bez znaczenia dla dzieci i alergików. Warto zatem zastanowić się nad taką inwestycją, szczególnie latem.

Angel Wings to luksusowy kompleks apartamentowo – komercyjny z dwiema wieżami, budowany na Wrocławskim Przedmieściu Oławskim, przy ulicy Walońskiej, zaledwie 10 minut piechotą od wrocławskiego Rynku. Na nabywców czeka ponad 1200 prestiżowych apartamentów z widokiem na nadrzeczną promenadę i zielone pasaże. Oddanie do użytku całości nastąpi pod koniec 2011 roku. Szacuje się, że koszt inwestycji wyniesie powyżej miliarda złotych.