Firma LG wprowadza na rynek nowy klimatyzator Art Cool Galeria. Urządzenie nie tylko chłodzi, ale też posiada specjalny panel pełniący funkcję ramy obrazu. Nowy model A09AW1 jest doskonałym uzupełnieniem stylowego wnętrza.


Więcej niż klimatyzator
Najnowsza linia klimatyzatorów LG z serii Art Cool Galeria to inny wymiar klimatyzacji. Poza doskonałymi parametrami technicznymi urządzenie dodatkowo cieszy wzrok. Elegancka kwadratowa obudowa posiada otwierany przedni panel. Pełni on funkcję ramy obrazu, w której producent zamieścił reprodukcję dzieła Gustawa Klimta ("Pocałunek"). Użytkownik może samodzielnie i w łatwy sposób wymienić obraz w zależności od gustu i ewentualnych potrzeb dekoracyjnych. Innowacyjny i elegancki wygląd klimatyzatora zapewnia mu zastosowanie w każdym, nawet najbardziej wymagającym wnętrzu.

Rys. 1. Art Cool Galeria
- jednostka wewnętrzna i zewnętrzna (LGe)

Chłodno, zdrowo i oszczędnie
Art Cool Galeria
zapewnia przyjemne uczucie chłodu w całym pomieszczeniu, bo powietrze nawiewane jest równomiernie z trzech stron: z przodu i po bokach. Funkcja "Jet Cool" gwarantuje szybkie schładzanie pomieszczenia, a funkcja "Chaos" zapewnia kontrolę kąta i prędkości pracy wentylatora nawiewowego.
Klimatyzator świetnie nadaje się do mieszkań alergików, ponieważ posiada system 7 filtrów - Neo Plasma, który oczyszcza powietrze z kurzu, dymu papierosowego i innych alergenów.
Inwerterowa sprężarka, w którą wyposażono urządzenie zapewnia oszczędność energii (aż o 44% większą w porównaniu z pracą sprężarek tradycyjnych).
Dodatkowym atutem klimatyzatora jest 24 godzinny programator i automatyczny restart, który po wyłączeniu zapamiętuje zadane parametry. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota.
Model A09AW1 o wydajności 2,7 kW znajduje zastosowanie w pomieszczeniach
do 25 m2.

Rys. 2. Art Cool Galeria
- sposób wymiany obrazu (LGe)