Klimat Pro - nowa marka elementów dla wentylacji i oddymiania.

Klimat Pro - nowa marka na rynku
Klimat Pro
W odpowiedzi na potrzeby klientów Klimat Solec Sp. z o.o. wprowadził na rynek markę Klimat Pro - zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy elementów wentylacyjnych.

Klimat Pro dostarcza sprawdzone produkty wysokiej jakości. Markę cechuje solidność i najnowsze rozwiązania technologiczne. Oferowane produkty przechodzą szczegółowe badania i testy, które pozwalają uzyskać wyroby bardzo dobre jakościowo. Każdy klient uzyskuje gwarancję terminowości i kompletności dostaw.

Filozofia marki Klimat Pro opiera się na podstawowych filarach: jakość wyrobu, badania i rozwój, terminowość realizacji oraz kompletność dostaw. Te aspekty są kluczowe dla marki i tworzą jej tożsamość:

Terminowość - wszystkie zamówienia realizowane są w ustalonym terminie.

Kompletność dostaw - wszystkie dostawy produktów Klimat Pro zawierają komplet zamówionych materiałów.

Produkcja niestandardowych elementów wentylacyjnych - Klimat Pro oferuje szeroką gamę niestandardowych elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Jakość wyrobu - przejawia się w dbałości o najwyższą jakość produkowanych i oferowanych wyrobów, procesów zachodzących wewnątrz firmy oraz w kontaktach z klientami.

Badania - prowadzone we własnym laboratorium pozwalają na ciągłe ulepszanie proponowanych rozwiązań oraz proponowanie nowych.

Więcej o nowej marce na stronie www.klimat-pro.pl

Poniżej znajduje się katalog produktów Klimat Pro.