Klimaserw zaprasza na targi spawalnicze WELDING, które będą miały miejsce w Poznaniu na terenie MTP, w dniach od 6 do 11 czerwca.

Klimaserw zaprasza na targi spawalnicze
Na stoisku P.W. Klimaserw Sp. z o.o. zaprezentowane zostaną urządzenia własnej produkcji, a pracownicy firmy doradzać będą w tematach związanych z wentylacją stanowisk pracy.


KlimaserwPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe KLIMASERW Sp. z o.o. istnieje od 2002 roku. Działalność spółki obejmuje produkcję, handel, usługi oraz projektowanie od wstępnej oferty po dostawę urządzeń, montaż i uruchomienie instalacji. Klimaserw specjalizuje się w wentylacji przemysłowej oraz oczyszczaniu powietrza w różnych procesach przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem filtracji powietrza na stanowiskach pracy. Instalacje wentylacyjne realizuje na bazie produkowanych przez siebie wyrobów oraz produktów firm takich jak: Klimawent, Oskar International Polska, Patron i innych. Wykonuje także instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne obiektów biurowych i przemysłowych.

ITM PolskaTargi ITM Polska są jednym z istotnych katalizatorów procesu modernizacji polskiego przemysłu. Ich misją jest promocja nowoczesnych technologii oraz stworzenie platformy bezpośredniego spotkania specjalistów, przedstawicieli przemysłu i nauki stosowanej, wymiany wiedzy i doświadczeń. Targi ITM podzielone są na salony tematyczne, w tym m.in. wyodrębniono Salon WELDING, który stał się jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży spawalniczej w kraju. Tematyka Salonu WELDINGobejmuje: technologie spawalnicze, spawanie laserowe, elektronowe i gazowe, spawanie i napawanie łukowe i plazmowe zgrzewanie, zgrzewanie i spawanie tworzyw termoplastycznych lutowanie, lutospawanie MIG/MAG, cięcie laserowe, plazmowe, gazowe, strumieniem wody, metalizacja natryskowa, robotyzację i mechanizację procesów spawalniczych oraz materiały spawalnicze. Atrakcją Salonu WELDING 2010 będzie Akademia Spawania - warsztaty spawalnicze, podczas których wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania zwiedzającym na specjalnej przestrzeni prezentacyjnej swoich najnowszych produktów i technologii. Więcej: welding.mtp.pl