Szkolenia dla projektantów w wybranych miastach Polski.


KLIMA-THERM rozpoczęła cykl szkoleń dedykowanych dla projektantów systemów klimatyzacyjnych z całej Polski. Szkolenia prowadzone są w ramach Akademii KLIMA-THERM w formie seminariów.
Szkolenia mają na celu nie tylko przekazanie wiedzy dotyczącej najnowszych produktów będących w ofercie KLIMA-THERM, ale przede wszystkim omówienie rozwiązań, zastosowań oraz dobór urządzeń w procesie projektowania instalacji klimatyzacyjnej oraz na etapie wykonawczym.
Szkolenia podzielone są na bloki tematyczne prezentujące między innymi technologię systemów VRF marki Fujitsu, systemów wody lodowej marki Clint oraz systemów przemysłowych marki Hidros oraz E.F.C.
Dnia 8 lutego br. odbyło się pierwsze szkolenie, które miało miejsce w Poznaniu. Szkolenie zgromadziło kilkadziesiąt słuchaczy żywo zainteresowanych ofertą współpracy z KLIMA-THERM, Generalnym Przedstawicielem Fujitsu.

Fot. 1. Poznań, 8 lutego
14 lutego br w Lublinie w Grand Hotelu Lublinianka odbyło się drugie z cyklu spotkanie, które pozwoliło licznie przybyłym Gościom na poznanie bieżącej oferty Klima-Therm w zakresie technologii VRF FUJITSU oraz systemów wody lodowej CLINT.

Fot. 2. Lublin, 14 lutego
W najbliższym czasie przewidziane są dalsze szkolenia we wszystkich regionach Polski. Szczegółowy harmonogram cyklu szkoleń można uzyskać w biurze Akademii KLIMA-THERM.