Klima-Therm na Targach Pracy.
W miesiącu marcu odbyły się Targi Pracy, organizowane przez organizacje studenckie, na liczących się uczelniach technicznych: w Gdańsku, we Wrocławiu i w Szczecinie. W tym roku firma Klima-Therm była jedną z nielicznych firm branży technicznej obecną na targach, a zainteresowanie studentów było ogromne. Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu ze studentami i absolwentami, a także do zaprezentowania firmy, produktów i możliwości pracy w naszej firmie.

„Dzięki udziałowi w targach udało nam się zaproponować wielu studentom praktyki w działach serwisu i montażu, projektowym, finansowym i administracji. Liczymy, że zyskane u nas doświadczenie będzie dla nich cenne, a być może kilku z nich zasili szeregi naszej firmy już jako pracownicy, w niedalekiej przyszłości. Dla wielu studentów Targi Pracy to pierwsze zderzenie z rzeczywistymi wymaganiami Pracodawców, możliwość pozyskania informacji o konkretnej firmie i zadaniach na poszczególnych stanowiskach”
- uważa Anna Sierant, Dyrektor ds. Personalnych.
Oprócz praktyk obejmujących rzeczywiste, codzienne zadania operacyjne, każdy z praktykantów w firmie Klima-Therm otrzyma możliwość uczestniczenia w szkoleniu produktowym i przetestowania urządzeń w naszym laboratorium, zorganizowanym przy Akademii Klima-Therm. Wszystkim nowo zatrudnionym standardowo oferujemy cykl szkoleń wdrożeniowych, ułatwiających wejście w specyfikę naszej firmy, zarówno od strony produktowej jak i procedur, organizacji wewnętrznej oraz kultury pracy.
Aktualne oferty pracy w firmie KLIMA-THERM dostępne są na stronie www.klima-therm.pl (zakładka Kariera).