W marcu i kwietniu tego roku, firma VTS miała wyjątkową przyjemność zaprosić swoich Klientów na wyjątkowe wyjazdy do Dubaju. Każda z tych niesamowitych podróży była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.


Każdego dnia na uczestników czekała inna atrakcja - odkrywanie miasta przyszłości i jego architektonicznych cudów, pogoń za słońcem w czasie rejsu katamaranem i podziwianie zachodu słońca nad Dubai Creek - to tylko część programu wyjazdu organizowanego przez VTS.

Klienci VTS mieli niezwykłą okazję poznać kulturę arabską. Niektórzy z radością dziecka zażywali dzikiej jazdy w jednym z najlepszych Aquaparków świata u stóp światowej sławy Burj Al Arab Hotel – najlepiej rozpoznawanego symbolu i ikony miasta. Inni przeżyli niezapomniane chwile w czasie jazdy na nartach przy 35-stopniowym upale lub zobaczyć wspaniały wydmy podczas safari.
Oprócz fascynujących wizyt w mieście, poznawania kultury arabskiej i miłego spędzania czasu, Klienci VTS przede wszystkim mieli okazję zwiedzić nowoczesne biuro VTS w centrum Dubaju, uczestniczyć w specjalnej prezentacji na temat spółki arabskiej oraz unikalnych i innowacyjnych technologii wykorzystywanych w centralach VENTUS.

Regionalna spółka VTS - VTS ZEA miała możliwość zaprezentować sukcesy swej obecności w Dubaju.
Uczestnicy mieli okazję podziwiać obiekty referencyjne VTS - a wśród nich nowoczesne budynki Dubai Airport Free Zone, gdzie zainstalowane zostały nasze centrale, DAFZA i projekty ACE, w których uczestniczył VTS.
Klienci VTS klientów wyjechali z Dubaju pod ogromnym wrażeniem zarówno uroków miasta, jak i sukcesów VTS w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.