Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, priorytetem Centrum Klima jest aktywna współpraca z klientami i kontrahentami. Spółka - w ramach działań prosprzedażowych - prowadzi szereg działań informacyjnych i szkoleniowych. Dzięki nim partnerzy handlowi Centrum Klimy na bieżąco otrzymują dane na temat asortymentu, jak i zagadnień z zakresu produkcji i montażu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


W związku z aktywną polityką informacyjną, Centrum Klima umożliwiła swoim największym partnerom handlowym zwiedzenie fabryki w Wilnie, w której produkowane są centrale wentylacyjne Komfovent. Wyjazd na Litwę odbył się w dniach 18-20 czerwca 2009. Goście mogli zapoznać się z nowościami oraz technologią produkcji urządzeń marki Komfovent, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Centrum Klima.

Asortyment marki Komfovent wytwarzany jest przez firmę Amalva - jednego z największych w państwach nadbałtyckich producentów central wentylacyjnych. Do głównych zalet nowoczesnych central Komfovent należą: zaawansowane technicznie rozwiązania, precyzyjne wykonanie, duża efektywność odzyskiwanego ciepła, niewielkie zużycie energii oraz cicha praca.
Czerwcowy wyjazd - zorganizowany przez Centrum Klima - rozpoczęto od zwiedzania stolicy Litwy, po której uczestników oprowadzał polski przewodnik. Zaproszeni goście mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami starówki Wilna oraz cmentarzem na Rossie. Na zakończenie pierwszego wieczoru zorganizowano miłą kolacją w regionalnym kompleksie Belmontas.

Kluczowym punktem wyjazdu była wizyta w fabryce central wentylacyjnych Komfovent. W pierwszej części dnia, zaproszeni przez Centrum Klima goście, mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi w urządzeniach, a następnie zwiedzić nowoczesny zakład. Nasi klienci w sposób praktyczny mogli poznać i ocenić zalety asortymentu marki Komfovent.

Na zakończenie wyjazdu, uczestnicy wycieczki mieli również okazję zwiedzenia średniowiecznej miejscowości Troki, w której nad jeziorem Galve, znajduje się zamek Wielkich Książąt Litewskich.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wizyta w fabryce central wentylacyjnych Komfovent przybliżyła naszym klientom i kontrahentom szereg zalet oraz technologię produkcji urządzeń, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Centrum Klima.