Linia KLASYCZNA to nowa propozycja, która pojawiła się w tegorocznym katalogu elta Klima. Urządzenia, które wyróżnia konkurencyjna cena, wyposażone zostały we wszystkie najważniejsze funkcje.


Informacja prasowa – Warszawa czerwiec 2008


Fot. 1. Linia KLASYCZNA
Trzy modele linii KLASYCZNEJ uzupełniły ofertę przygotowaną przez elta Klima na sezon 2008. Jest to propozycja dla osób i firm poszukujących podstawowych rozwiązań klimatyzacyjnych oferowanych w atrakcyjnej cenie. Wszystkie urządzenia posiadają 3 prędkości pracy, tryb nocny zapewniający cichsze działanie, łatwe do samodzielnego czyszczenia filtry pyłowe oraz timer. Jednostki wyposażono ponadto w funkcję automatycznego restartu, która w przypadku przerwy w dopływie prądu gwarantuje zapamiętanie bieżących ustawień oraz ich automatyczne przywrócenie po ponownym włączeniu się systemu.
Wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD wskazuje uruchomione tryby pracy oraz aktualną temperaturę, dzięki czemu obsługa urządzeń jest łatwiejsza. Nowoczesna konstrukcja oraz wykorzystanie ekologicznego czynnika chłodniczego R410A w linii KLASYCZNEJ sprawiają, że należy ona do klasy B pod względem efektywności energetycznej.
Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne u przedstawicieli handlowych elta Polska oraz w firmowym sklepie internetowym.
Zobacz >>Linia KLASYCZNA - dane techniczne
elta Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
Klimatyzatory elta dostępne są na polskim rynku już od 4 sezonów. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą urządzeń oznaczonych logo elta Klima, jak również posiada w swojej ofercie rozwiązania klimatyzacyjne
i wentylacyjne innych marek. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu, poprzez dostarczenie urządzeń, montaż, aż po uruchomienie systemu.