Data rozpoczęcia
2010-02-24
Data zakończenia
2010-02-26
Miejsce
Kyiv, Ukraine

KievBuild 2010


13. Międzynarodowe Targi KIEVBUILD 2009

www.kievbuild.com.ua
Organizator: Premier Expo
Decora S.A. - Informacja prasowa - luty 2009
KievBuild 2009
Już 24 lutego rozpocznie się 13. edycja KievBuild, największych ukraińskich targów budownictwa. Impreza potrwa 4 dni i nie zabranie na niej polskiego akcentu - po raz pierwszy swe produkty w Kijowie zaprezentuje Decora S.A.
Kijowska impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością - dla większości przedsiębiorców ukraiński rynek to wciąż nie odkryty potencjał, więc siłą rzeczy wywołuje ogromne zainteresowanie. W poprzedniej edycji KievBuild wzięło udział ponad 500 wystawców z prawie 30 krajów, lecz w tym roku frekwencja z pewnością osiągnie jeszcze wyższy poziom. Podczas imprezy wystawcy będą prezentować swą ofertę w następujących sekcjach tematycznych: Materiały i wyposażenie budowlane, Narzędzia i maszyny budowlane, Metal, Elektryka Budowlana oraz Domy. Targom Kievbuild 2009 towarzyszyć będą dwie siostrzane wystawy: KievInterior, poświęcona dekoracji i urządzaniu wnętrz, oraz Landscape&Garden, prezentująca nowości z zakresu architektury krajobrazu. Równolegle z targami odbędzie się konferencja "Nieruchomości i Budownictwo", podczas której omawiane będą aktualne i ważne dla branży zagadnienia.
W tym roku KievBuild po raz pierwszy odwiedzi firma Decora S.A., jeden z liderów polskiego rynku artykułów wykończeniowych i dekoracji wnętrz. Podczas targów wystawiać się będą dwie popularne w Polsce marki Arbiton oraz Vidella. Przedstawiciele Arbitonu zapowiadają m.in. pokazy listew fornirowanych Vita oraz najnowszej serii listew podłogowych Maxima. Towarzyszyć im będą prezentacje szerokiej gamy podkładów połogowych. Z kolei marka Vidella na targach pokaże nowości ze swej bogatej oferty karniszy, rolet oraz listew przysufitowych. Końcówka lutego w Kijowie z pewnością okaże się gorącym i pełnym emocji okresem dla branży budowlanej.
Royal Brand PR