Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaproponować Państwu nasz najnowszy elektroniczny katalog wraz z programem doboru urządzeń Systemair SP wersja 1.0.


ZAMÓW KATALOG SYSTEMAIR 2003 NA CD:
podaj swoje dane adresowe (imię, nazwisko, firma, stanowisko,
ulica, miasto, kod, e-mail) a prześlemy (bezpłatnie) do Ciebie CD!
Mamy nadzieję, ze zarówno zawartość merytoryczna katalogu jak i łatwość doboru urządzeń spodoba się Państwu i zechcecie z niego korzystać w Waszej codziennej pracy. Jednocześnie prosimy o przesyłanie wszelkich opinii dotyczących obsługi i pracy programu na adres e-mail: info@systemair.pl
Praca z katalogiem nie wymaga jego instalacji na dysku twardym komputera. Na płycie zostały umieszczone trzy wersje językowe: polska, angielska i niemiecka.
Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć, iż nasza oferta obejmuje wentylatory kanałowe, dachowe, oddymiające, kurtyny powietrzne, osprzęt elektryczny oraz centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne do wydajności przepływowych 200.000 m3/h. Urządzenia nasze charakteryzują się wysoką jakością (do 3 lat gwarancji) oraz konkurencyjną ceną.
Systemair dysponuje obecnie najpełniejszą ofertą urządzeń wentylacyjnych na rynku, wszystkie produkty są bezpośrednio dostępne z magazynu lokalnego.
Mając nadzieję, że oferta nasza zainteresuje Państwa, pozostajemy

z poważaniem

Aleja Krakowska 169, Łazy k/Warszawy
05-552 Wólka Kosowska
tel. (022) 703 50 00
faks: (022) 703 50 99
e-mail: info@systemair.pl
internet: www.systemair.pl