Informacja o wydaniu specjalnym Chłodnictwo&Klimatyzacja: KATALOG KLIMATYZATORÓW typu SPLIT.


Redakcja Chłodnictwo&Klimatyzacja, współpracując z firmami, w każdym numerze miesięcznika przygotowuje przeglądy i zestawienia urządzeń z zakresu HVAC&R.
Ze względu na duże zainteresowanie i postulaty firm, aby zwiększyć możliwość prezentacji liczby modeli klimatyzatorów typu Split Redakcja postanowiła przygotować i wydać takie zestawienie w postaci osobnej pozycji i nadać jej formę zestawieia zatytułowanego KATALOG KLIMATYZATORÓW typu SPLIT.
Wydawca ma nadzieję, źe wydanie to – jedyne w Polsce tak duże zestawienie urządzeń klimatyzacyjnych typu SPLIT – znajdzie swoje stałe miejsce na rynku i będzie aktualizowaną co roku publikacją z przeglądem klimatyzatorów oferowanych na krajowym rynku.
UWAGA: Tegoroczna, pierwsza edycja będzie kolportowana podczas poznańskich targów INSTALACJE 2008 (22-25.04.3008).
Grupa docelowa:
• firmy instalacyjno-serwisowe związane z branżą klimatyzacyjną (sprzedaż, montaż, serwis)
• firmy handlowe branży HVAC&R
• inwestorzy instytucjonalni, a także indywidualni
• prenumeratorzy miesięcznika CH&K
Nakład: 5000 egz.
EXTRA: Pełne wydanie w wersji elektronicznej na stronach internetowych miesięcznika www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl oraz na stronach zaprzyjaźnionych z Redakcją CH&K portalach branżowych.
Termin wydania: kwiecień 2008
Do pobrania:
cennik i zamówienie
wzór i ankieta
Redakcja wszystkich zainteresowanych prosi o kontakt:
Paweł Otłowski p.otlowski@chlodnictwoiklimatyzacja.pl tel. (022) 678 35 60, 678 66 09 wew. 107
Piotr Pietrak p.pietrak@chlodnictwoiklimatyzacja.pl tel. (022) 678 35 60, 678 66 09 wew. 114

Informacja o miesięcznikuChłodnictwo&Klimatyzacja
– ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych.
Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo jest jedną z wielu fachowych pozycji wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. Miesięcznik obecny jest na rynku wydawniczym od 1995 r.
www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl