Ukazał się zapowiadany przez Redakcję Chłodnictwo&Klimatyzacja katalog z zestawieniem klimatyzatorów typu split.
Ukazał się zapowiadany katalog z zestawieniem klimatyzatorów typu split - wydanie specjalne miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja.
W każdym numerze miesięcznika CH&K znajdują się tabelaryczne zestawienia porównawcze różnych typów urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji lub wentylacji. Jedną z porównywanych grup urządzeń są klimatyzatory typu split.
W tym roku, po konsultacji z kilkunastoma firmami, Redakcja Chłodnictwo&Klimatyzacja przygotowała zestawienie klimatyzatorów split w osobnym wydaniu katalogowym. Przegląd Klimatyzatorów typu Split został dodatkowo wzbogacony kilkoma artykułami z archiwum redakcyjnego, dotyczącymi m.in. montażu i eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych.
Redakcja miesięcznika ma nadzieję, że katalog ten pozwoli wszystkim zainteresowanym przeanalizować i poznać ofertę klimatyzatorów oferowanych na rynku polskim, porównać różne rozwiązania i dopomóc w wyborze urzadzenia.
Katalog „Klimatyzatory typu Split” został rozesłany do wszystkich prenumeratorów Chłodnictwo&Klimatyzacja. Jest też dostępny razem z miesięcznikiem w salonach Empik i Ruch jako dodatek do czerwcowego numeru Ch&K.
Dostępna jest także elektroniczna wersja katalogu w postaci pliku PDF, którą pobrać można ze strony internetowej www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl
Redakcja miesięcznika czeka również na Państwa opinie, wskazówki, jak i dodatkowe informacje, które chcieliby Państwo znaleźć w planowanych kolejnych edycjach tego katalogu: chlodnictwo@euro-media.pl