Ukazała się już II edycja Katalogu KLIMATYZATORÓW TYPU SPLIT 2009.
Redakcja Chłodnictwo&Klimatyzacja informuje, iż ukazała się już II edycja Katalogu KLIMATYZATORÓW TYPU SPLIT 2009.
Podobnie jak w zeszłym roku, obok zestawienia urządzeń, w publikacji zamieszczono kilka artykułów merytorycznych. W tegorocznej edycji poruszone zostały m.in. tematy związane z budową urządzeń, certyfikacją (klasyfikacją) klimatyzatorów wg EUROVENT oraz problem odpowiedniego doboru urządzenia, jego wydajności chłodniczej jawnej i utajonej (także wg EUROVENT).
Uzupełnieniem tego materiału jest artykuł poświęcony jednostkom przenośnym i monoblokowym, w którym przedstawiona została ich charakterystyka obejmująca budowę i zasadę działania oraz zalecenia eksploatacyjne. Urządzenia te nie należą do grupy jednostek typu split, jednak ze względu na ich powszechny dostęp w sieciach handlowych i niską cenę stanowią one często alternatywę dla kupujących.
Wszystkich zainteresowanych lekturą zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji wydania Katalogu SPLIT w formacie PDF (8,4 MB):
ze strony wentylacja.com.pl www.wentylacja.com.pl/publikacje/pdf/katalog_klimatyzatorow_typu_split_edycja_2009.pdf
ze strony chlodnictwoiklimatyzacja.pl www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl/index.php/wydania-specjalne/1122-katalog-klimatyzatorow-typu-split-edycja-2009.html
lub zakupu w wersji tradycyjnej:
http://www.e-czasopismo.pl/?p=productsList&iCategory=96

"Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie dla Państwa równie ciekawa jak poprzednia, a przede wszystkim użyteczna w codziennej pracy przy doborze klimatyzatorów typu spilt dla własnych potrzeb, jak również państwa klientów." - Redakcja CH&K