Stowarzyszenie Polska Wentylacja wydało na płycie CD specjalistyczny "Katalog Branżowy: Wentylacja - Klimatyzacja - Chłodnictwo" zawierający ofertę Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja.
Stowarzyszenie Polska Wentylacja w październiku 2007 wydało na płycie CD specjalistyczny Katalog Branżowy – Wentylacja ▪ Klimatyzacja ▪ Chłodnictwo, Członkowie Stowarzyszenia Polska Wentylacja 2007.
Katalog zawiera szczegółowe informacje o ofercie 31 producentów, importerów, dystrybutorów i firm usługowych, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Polska Wentylacja.
To pierwsze wydanie katalogu będącego prezentacją firm – członków wspierających Stowarzyszenia. Jest skierowane do osób zawodowo zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem systemów wentylacji i klimatyzacji. Użytkownicy znajdą na płycie bardzo praktyczne informacje: opis działalności firm członkowskich i ich dane teleadresowe, a przede wszystkim bogaty zestaw katalogów i kart produktów, opisów urządzeń i wytycznych do ich stosowania - łącznie ponad 350 dokumentów. Część producentów podaje także aktualne cenniki swoich wyrobów.
W ofercie firm prezentowanych w katalogu można znaleźć pełny przekrój techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Dostępne są informację między innymi o: wentylatorach, centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kanałach i kształtkach z blachy oraz z płyt, klapach przeciwpożarowych, siłownikach, elementach sterowania, regulatorach VAV, kratkach wentylacyjnych, nawiewnikach i innych elementach dystrybucji powietrza, tłumikach akustycznych, osprzęcie instalacyjnym i komponentach do budowy instalacji, nasadach kominowych, belkach chłodzących, klimatyzatorach, klimakonwektorach, chillerach, nawilżaczach, nagrzewnicach, przyrządach kontrolnych i pomiarowych.
Lista firm prezentowanych w katalogu (członkowie wspierający Stowarzyszenia Polska Wentylacja w roku 2007):
Aereco wentylacja
Alfaco Polska
Alnor Systemy Wentylacji
Gruner - B&L International
Belimo Siłowniki
Berlinerluft
BH-Res
Ciat
Clinikka
Darco
Emka-Rekuperatory M.D. Kosowski
Euro-Went
Frapol
GP Media Serwis
Halton
Hidria Polska (IMP Klima)
Iglotech
Karpol
Klimat Solec
KMW Engineering
Kupsik
Lindab
Maxair hvac technic
Mercor
Onninen
Renson Ventilation
Smay
Unisens
VBW Engineering
Venture Industries
Wolf Technika Grzewcza.
Katalog jest bezpłatny, dostępny w biurze Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Jest także bezpłatnie wysyłany do specjalistów branżowych.
Zamówienia na wysyłkę pocztową można składać:
• telefonicznie pod numerem (022) 635 13 24,
• faksem pod numer (022) 677 07 37,
• pocztą elektroniczną na adres spw@wentylacja.org.pl,
• odbiór osobisty w siedzibie Stowarzyszenia, Warszawa, ul. Ratuszowa 11/230.