Firma IQ Projekt uruchomiła usługę realizacji zamówienia na kanały wentylacyjne w 24h.

Kanały wentylacyjne w 24h - to możliwe!
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma IQ Sp. z o.o. Projekt Sp.k. jako jedyna w Polsce uruchomiła realizacje zamówień na kanały wentylacyjne w 24h. Zlecenie trafiające na adres zapytanie@iqprojekt.pl zostaje po potwierdzeniu niezwłocznie przyjęte do realizacji i trafia na linię produkcyjną IQ Projekt pracującą 24h na dobę. Transport to już tylko formalność!


IQ ProjektIQ Projekt jest dynamicznie rozwijającym się producentem elementów instalacji wentylacyjnych. Spółka powstała w 2007 roku z inicjatywy osób zajmujących się instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi i oddymiania. Doświadczona i wykwalifikowana kadra stanowi fundament przedsiębiorstwa.Komentarze

  • Osoba Prywatna

    Firma IQ Projekt jest doskonałym we współpracy dostawcą elementów wentylacyjnych. W wielu sytuacjach firma ta reprezentowana głównie przez kierownika produkcji, będącego praktycznie zawsze na miejscu, przyjmującego zlecenia w bardzo szerokim zakresie czasowym w ciągu dnia, pokazała jaki ogrom zaangażowania wykazuje dla wszystkich klientów. Wyrazy uznania dla kierownika produkcji Pana Macieja P., który swoją pracą, poświęceniem oraz wiedzą, sprawia że w oczach wielu klientów firma IQ Projekt jest postrzegana jako solidny, rzetelny dostawca.