Elektronika S.A. - dystrybutor Mitsubishi Heavy Industries - poszerza ofertę o nową jednostkę kanałową FDUH przeznaczoną do zastosowań w pomieszczeniach hotelowych.



Z myślą o rynku hotelarskim firma Mitsubishi Heavy Industries (MHI) - japoński producent urządzeń i systemów klimatyzacyjnych - wzbogaca swoją ofertę w zakresie systemów VRF o jednostkę wewnętrzną typu FDUH.
Nowy typ jednostki kanałowej FDUH dedykowany jest w szczególności do rozwiązań hotelowych: kompaktowe wymiary urządzenia 257x570x530 mm pozwalają na montaż w przestrzeni sufitu podwieszonego.
W ofercie znajdują się 3 modele FDUH o zakresie mocy chłodniczych: 2,2 kW, 2,8 kW oraz 3,6 kW.
Jednostka kanałowa FDUH jest energooszczędna, lekka (waga tylko 20 kg) i charakteryzuje się ponadto bardzo niskim poziomem hałasu (27/30/33 dB(A)), który zapewnia bardzo cichą pracę i umożliwia komfortowy pobyt i odpoczynek w pokojach hotelowych. Ponadto podkreślić należy zalety funkcjonalne nowego urządzenia MHI: możliwość doprowadzenia powietrza od spodu lub z tyłu jednostki oraz doprowadzenie zasilania i odprowadzenie skroplin, które można zaprojektować po obydwu stronach FDUH.
Więcej o klimatyzatorze kanałowym FDUH - w dziale "Technologie" wentylacja.com.pl.

Komentarze