KI-Desinger od Knauf Insulation - to znakomita pomoc dla projektantów i architektów w obliczeniach ciepła, wilgoci i wykorzystania energii w projektowanych budynkach. Kalkulatory korzystają z nowych zasad projektowania cieplno-wilgotnościowego.


Firma Knauf Insulation przygotowała kalkulatory dla projektantów i architektów, które oparte są o nowe zasady projektowania cieplno-wilgotnościowego oraz obliczeń w zakresie wykorzystania energii w budynkach wg WT2008.
Kalkulatory służą do:

- KI-Therm - program do obliczania współczynnika przenikania ciepła przegród budowlanych i optymalizacji grubości ocieplenia.

- KI-Humidity - program do obliczania współczynnika temperaturowego i analizy kondensacji pary wodnej projektowanej przegrody.

- KI-Energy - program do obliczania wskaźnika EP - zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną budynku ogrzewanego.
Kalkulatory Knauf Insulation znacząco ułatwiają proces przygotowania niezbędnej dokumentacji budowlanej i zapewniają profesjonalną pomoc.
Aby uzyskać dostęp do programów z pakietu KI-Desinger (KI-Therm, KI-Humidity, KI-Energy) należy zarejestrować się na stronie www.hybrid.pl/knaufinsulation

Komentarze

  • Opinie?

    Jakieś opinie dotyczące tych kalkulatorów? Warto się nimi zainteresować?