Już się zaczęło! od 1 grudnia rozpoczęło się świąteczne odliczanie z Kalendarzem Adwentowym Danfoss. Wygrać można wiele markowych prezentów, w tym oczywiście produkty Danfoss, których wartość wyniesie łącznie ponad 6000 złotych.

Kalendarz Adwentowy Danfoss


Czy zastanawiałeś się już co łączy energooszczędne ogrzewanie podłogowe, przyjazne środowisku termostaty grzejnikowe i Święta?

Odpowiadamy: wszystko!

W duchu nadchodzących “zielonych” Świąt, Danfoss ma przyjemność przedstawić tegoroczny, najbardziej energooszczędny Kalendarz Adwentowy.

Nie ma znaczeniaczy nadchodzące Święta przywitają nas białym puchem, czy śniegu nie będzie, w wielu aspektach te magiczne dni już i tak będą „zielone”. Kochamy i uwielbiamy zieloną choinkę, zapalamy świece by czuć się miło i przytulnie, a sam Święty Mikołaj korzysta z najbardziej energooszczędnego środka transportu, jakim są sanie napędzane…… reniferami.

Każdego dnia, poczynając od 1 grudnia aż do Wigilii, Danfoss otwiera drzwi w interaktywnym kalendarzu, z którego dowiesz się, jak optymalizować zużycie energii i jak poprawić komfort cieplny. Za każdymi drzwiami znajdziesz nowe pytanie nawiązujące do energooszczędnych rozwiązań Danfoss, a każda poprawna odpowiedź nie tylko pozwoli Ci na poszerzanie wiedzy, lecz także - na udział w walce o supernagrody. Codziennie nowe, wartościowe prezenty do wygrania, a 24 grudnia możesz zdobyć system bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem Danfoss Link™ z elektronicznymi termostatami living connect®.

Jak nie będziesz znał poprawnej odpowiedzi - możesz liczyć na wskazówki.

Grudzień jeszcze nigdy nie był tak przyjemny i obfitujący w prezenty!

Uczyń Kalendarz Adwentowy częścią Twojego świątecznego odliczania!
Odwiedź www.ogrzewanie.danfoss.pl i wygrywaj!

Źródło: ''