Firma Euro-Clima Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty nową markę urządzeń klimatyzacyjnych KAISAI.

KAISAI - nowość w klimatyzacji!
Klimatyzatory KAISAI wyprodukowane zostały przez koncern MIDEA, na bazie wspólnego przedsięwzięcia ODM/Original Design Manufacturing/. W efekcie wieloetapowych prac badawczych i rozwojowych, powstała szeroka gama wysokiej jakości produktów klimatyzacyjnych sygnowanych marką KAISAI, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, potwierdzonymi licznymi certyfikatami w zakresie wydajności, bezpieczeństwa oraz ekologii. Produkcję urządzeń wykorzystujących energooszczędną technologię inverterową oparto na komponentach japońskich marek Toshiba oraz Sanyo, co stanowi gwarancję niezawodności w warunkach zakładających ciągłą i stabilną pracę klimatyzatora.

Szeroka i wszechstronna gama produktów KAISAI do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych w klimatyzacji gwarantuje najwyższą technologię, nowoczesny wygląd oraz atrakcyjne ceny.

Pakiet klimatyzatorów KAISAI obejmuje:
- klimatyzatory ścienne on-off / DC Inverter
- klimatyzatory kasetonowe on-off / DC Inverter
- klimatyzatory przypodłogowo-podstropowe on-off / DC Inverter
- klimatyzatory kanałowe on-off / DC Inverter
- klimatyzatory Multi Split DC Inverter

Więcej informacji: www.kaisai.pl

EURO-CLIMAEuro-Clima Sp. z o. o. , należąca do Grupy Klima-Therm S.A. jest wyspecjalizowaną firmą branży HVAC począwszy od 2000 roku w zakresie dostaw, instalacji oraz serwisu systemów klimatyzacji i wentylacji.
Euro-Clima Sp. z o. o. jest partnerem FUJITSU oraz CLINT w zakresie dostaw, instalacji i serwisu oraz autoryzowanym przedstawicielem firmy MONTAIR w zakresie systemów klimatyzacji precyzyjnej. Proponowane przez nas rozwiązania spełniają wszelkie oczekiwania oraz zaspokajają potrzeby użytkowników w zakresie ekologii, bezpieczeństwa, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania i gwarancji. www.euro-clima.pl


Źródło: EURO-CLIMA Sp. z o.o.