Wszystkie urządzenia marki KAISAI, zakupione od dnia 2 listopada 2011 roku, zostaną objęte 5-letnią gwarancją.

KAISAI - do 5 lat gwarancji!
Klimatyzatory KAISAI, nowość w ofercie EURO-CLIMA, produkowane są przez koncern MIDEA na bazie wspólnego przedsięwzięcia ODM/Original Design Manufacturing/.

MIDEA to jeden z czołowych dostawców branżowych z ponad 40-letnim doświadczeniem w skutecznym wprowadzaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych na potrzeby wielu światowych rynków. W efekcie wieloetapowych prac badawczych i rozwojowych, powstała szeroka gama wysokiej jakości produktów klimatyzacyjnych sygnowanych marką KAISAI, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, potwierdzonymi licznymi certyfikatami w zakresie wydajności, bezpieczeństwa oraz ekologii. Produkcję urządzeń wykorzystujących energooszczędną technologię inverterową oparto na komponentach japońskich marek Toshiba oraz Sanyo, co stanowi gwarancję niezawodności w warunkach zakładających ciągłą i stabilną pracę klimatyzatora. KAISAI w swoich klimatyzatorach stosuje pro-ekologiczne czynniki chłodnicze, co pomaga chronić warstwę ozonową, a cały proces od wytworzenia produktu aż po jego degradację jest przyjazny środowisku naturalnemu.

Szeroka i wszechstronna gama produktów KAISAI do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych w klimatyzacji gwarantuje najwyższą technologię, nowoczesny wygląd oraz atrakcyjne ceny.

Pakiet klimatyzatorów KAISAI obejmuje:
• klimatyzatory ścienne /on-off , DC Inverter/
• klimatyzatory kasetonowe /on-off, DC Inverter/
• klimatyzatory przypodłogowo-podstropowe/on-off, DC Inverter/
• klimatyzatory kanałowe /on-off, DC Inverter/
• klimatyzatory Multi Split / DC Inverter/

Urządzenia klimatyzacyjne KAISAI sprzedawane są na terenie całego kraju poprzez sieć firm instalacyjnych, świadczących usługi w zakresie montażu oraz serwisu urządzeń w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Wszystkie urządzenia marki KAISAI, zakupione od dnia 2 listopada 2011, zostaną objęte 5-letnią gwarancją.


KAISAI 5 lat gwarancji - cennik 2011

Źródło: EURO-CLIMA Sp. z o.o.